TR-93

Schodołaz gąsienicowy TR-93 - zdjęcie produktu
  TR-93
  cena 4 299 zł
Opis:  

Bezpieczeństwo i wygoda to podstawowe kryteria, które powinny wyróżniać schodołazy nowe gąsienicowe. TR-93 o schodołaz gąsienicowy, stworzony w celu ułatwienia życia osobom poruszającym się na ręcznych wózkach inwalidzkich. Służy on do transportu na schodach różnego rodzaju – nawet tych o nachyleniu do 40°.

Właściwości techniczne

Schodołazy nowe gąsienicowe TR-93 pasują do większości wózków inwalidzkich, którymi poruszają się dorośli i dzieci, a to z tego względu, iż są one wyposażone w uniwersalne zaczepy. Jedną z zalet tego transportera schodowego jest jego stosunkowo niewielka waga – jedynie 38 kg. Dzięki temu cechuje go zwiększona mobilność – może on z łatwością pokonywać zakręty. Biorąc pod uwagę, iż wytrzymuje on obciążenie aż 130 kg, jest niezwykle funkcjonalny. Jego zasięg obejmuje aż do piętnastu pięter w górę i w dół, a zatem nadaje się do użytku w większości budynków wielokondygnacyjnych. Sprzęt można łatwo przewieźć z miejsca na miejsce, ponieważ schodołazy używane gąsienicowe dają się bez problemu rozłożyć na dwie części, które zmieszczą się w przeciętnej wielkości bagażniku samochodowym. Transporter schodowy możemy zatem wykorzystywać w każdej sytuacji, nie ograniczając się do użytku domowego. Najlepsze dopasowanie uzyskamy, stosując schodołaz TR-93 do standardowych wózków inwalidzkich wyposażonych w duże koła z tyłu, w których siedzisko ma co najmniej 35 cm szerokości.

Zastosowanie

Jeśli chodzi o schodołazy używane gąsienicowe, model TR-93 świetnie sprawdza się zarówno w domu, jak i w miejscach publicznych – szkole, pracy czy urzędzie. Gdziekolwiek się wybierasz, możesz być pewien, że model TR-93 będzie niezwykle przydatny w pokonywaniu stopni. Decydując się na schodołazy używane gąsienicowe, możesz stawić czoła wszelkim przeciwnościom i dotrzeć nawet do miejsc o utrudnionej dostępności.

Dane techniczne:  
   
Maksymalne obciążenie: 130 kg, 1 osoba wraz z wózkiem
Waga: 38 kg
Napęd: silnik elektryczny 400 W, przekładnia ślimakowa
Konstrukcja: stal
Zasięg: 10 – 15 pięter do góry i na dół
Bateria: 12 V/ 24 Ah, bezobsługowa
 
Dodatkowe informacje  
Oferowany przez nas transporter schodowy posiada certyfikat CE
(niezbędny do odbioru budowlanego – sanepidu), instrukcję obsługi w języku polskim i gwarancję.
   
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
  • Telefon: +48 501 422 992
  • e-mail: biuro@Horyzontybezgranic.pl
Dział handlowy
+48 501 422 992