Strona główna > Schodolazy Kroczące Używane

Schodołazy kroczące

UŻYWANE

Strona główna > Schodolazy Kroczące Używane

Schodołazy kroczące

UŻYWANE

Rodzaj schodołaza

Gąsienicowe

Stan schodołaza

Model schodolaza

Funkcje schodołaza

nowosc@2x (1)
schodołaz kroczący

Schodołaz Scalamobil S20

2 600 zł

nowosc@2x (1)
schodołaz używany kroczący

Schodołaz Scalamobil S25

3 200 zł

nowosc@2x (1)
schodołaz kroczący używany

Schodołaz Scalamobil S27

3 400 zł

nowosc@2x (1)
kroczący transporter osobowy schodowy używany

Schodołaz Scalacombil S31

4 000 zł

nowosc@2x (1)
schodowy transporter osobowy kroczący

Schodołaz Scalacombi S36 Alber

9 500 zł

nowosc@2x (1)
schodołaz kroczący

Schodołaz Sano
Liftkar PT UNI

11 000 zł

nowosc@2x (1)
używane schodołazy kroczące

Schodołaz Sano Liftkar PTS

8 400 zł

nowosc@2x (1)
Schodolazy Kroczące Używane

Schodołaz Sano Liftkar Outdoor

8 400 zł

nowosc@2x (1)

Schodołaz
LG2020

9 900 zł

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Używane schodołazy kroczące

Zwyczajne schody, nawet kilkustopniowe, to duża bariera architektoniczna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich lub o ograniczonej sprawności ruchowej. Z tego powodu wielu z nich jest skazanych na pozostanie w swoich domach i nieuczestniczenie w życiu społecznym, a tym samym rozwoju zawodowym. Pokonanie nawet pochyłego podjazdu może stać się nie lada problemem. W celu poprawy komfortu życia osób niepełnosprawnych stosuje się schodołazy kroczące. To wysokiej jakości sprzęt, który pozwala pokonać wszelkie ograniczenia budowlane i znacznie ułatwia poruszanie się osób niepełnosprawnych. W ofercie sklepu horyzontybezgranic.pl znajdą Państwo szeroki wybór modeli schodołazów używanych kroczących, jak i nowych schodołazów kroczących. To sprzęt wysokiej jakości, wykonany z zachowaniem dbałości o każdy szczegół. Dostosowany jest do najwyższych wymagań, dzięki czemu może bezproblemowo służyć przez wiele lat.

Używane schodołazy kroczące

Zwyczajne schody, nawet kilkustopniowe, to duża bariera architektoniczna dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich lub o ograniczonej sprawności ruchowej. Z tego powodu wielu z nich jest skazanych na pozostanie w swoich domach i nieuczestniczenie w życiu społecznym, a tym samym rozwoju zawodowym. Pokonanie nawet pochyłego podjazdu może stać się nie lada problemem. W celu poprawy komfortu życia osób niepełnosprawnych stosuje się schodołazy kroczące. To wysokiej jakości sprzęt, który pozwala pokonać wszelkie ograniczenia budowlane i znacznie ułatwia poruszanie się osób niepełnosprawnych. W ofercie sklepu horyzontybezgranic.pl znajdą Państwo szeroki wybór modeli schodołazów używanych kroczących, jak i nowych. To sprzęt wysokiej jakości, wykonany z zachowaniem dbałości o każdy szczegół. Dostosowany jest do najwyższych wymagań, dzięki czemu może bezproblemowo służyć przez wiele lat.

Osoby niepełnosprawne ruchowo napotykają w swoim codziennym życiu szereg barier i problemów w dużej mierze związanych z nieprzystosowania budynków do obsługi osób na wózku inwalidzkim. Duży kłopot może stanowić nawet niewielkie wzniesienie czy pochyłość terenu. Dla zminimalizowania, a nawet usunięcia tych barier, które często wynikają z braku możliwości przebudowy budynku, wykorzystuje się schodołazy kroczące. Są to specjalistyczne urządzenia pozwalające na prosty i nie wymagający dużych nakładów siły transport osoby na wózku inwalidzkim po schodach oraz innego rodzaju utrudnieniach. Najwyższej jakości schodołazy kroczące zarówno używane, jak i nowe, znajdą Państwo w szerokiej ofercie naszej firmy Horyzonty Bez Granic. Naszym celem jest ułatwienie przełamywania barier architektonicznych każdej osobie z ograniczoną mobilnością. Oferujemy doskonałe nowe i używane schodołazy kroczące w bardzo korzystnych cenach. Urządzenia przez nas proponowane to najwyższej jakości zaawansowany sprzęt charakteryzujący się wysokim stopniem bezpieczeństwa oraz niezwykłą prostotą użytkowania. Dzięki naszym transporterom osoby niepełnosprawne ruchowo, mając możliwość przełamywania barier architektonicznych, na nowo odkryją radość z życia.

Nowe i używane schodołazy kroczące – najwyższa jakość za rozsądną cenę

Horyzonty Bez Granic oferuje specjalistyczne schodołazy kroczące, nowe i używane. Przykładamy ogromną uwagę do weryfikacji każdego używanego transportera, aby mogli Państwo mieć pewność, że będzie on niezawodnie służył przez wiele długich lat. Zarówno osoby z ograniczoną mobilnością, jak i ich opiekunowie, z radością odkryją intuicyjną obsługę schodołazów kroczących, a tym samym oferowany przez nas sprzęt wywoła bardzo wiele radości i przywróci pewność siebie osobie na wózku inwalidzkim. Schodołazy kroczące używane i nowe objęte są dofinansowaniem PCPR/PFRON, co zwiększa ich dostępność. PCPR/PFRON pozwala na dofinansowanie nawet do 95% wartości schodołazu kroczącego. To wszystko powoduje, że ponowne czerpanie z radości życia prywatnego i zawodowego dla osób z ograniczeniami ruchowymi jest możliwe przy niewielkich nakładach.

Używany lub nowy – jaki schodołaz wybrać?

Wybór schodołazu kroczącego powinien zależeć od potrzeb i preferencji użytkownika, a także częstotliwość użytkowania urządzenia. Dla osób, które do pokonania mają niewiele stopni, lub z urządzenia korzystać będą okazjonalnie, dobrze sprawdzi się używany schodołaz kroczący. Taki sprzęt to również dobry zakup dla ludzi czasowo goszczących osoby niepełnosprawne lub starsze i chcące zapewnić im komfortowy pobyt w swoim mieszkaniu lub domu. Nowe schodołazy kroczący to natomiast idealny wybór dla osób, które z transporteru korzystać będą regularnie i często.

Przygotowane na intensywną eksploatację, schodoazy kroczące to również doskonały zakup do instytucji, które zajmują się pomocą i leczeniem osób niepełnosprawnych, chorych lub starszych – szpitali, sanatoriów, ośrodków opieki lub domów seniorów. Transportery ułatwiają przemieszczanie pacjentów bez znacznego fizycznego wysiłku opiekunów i osób trzecich.

Horyzonty Bez Granic – najlepsze nowe i używane schodołazy kroczące

W ofercie specjalistycznej firmy Horyzonty Bez Granic znajdą Państwo jedynie najlepsze schodołazy kroczące. Przygotowaliśmy szeroki wybór nowych i używanych transporterów światowej jakości producentów, jak na przykład ALBER, SANO czy LG Antano. Specjalistyczna weryfikacja oraz serwis techniczny wszystkich używanych schodołazów kroczących pozwala nam zagwarantować Państwu jedynie najwyższej jakości urządzenia. Niezależnie od tego, czy są to nowe, czy używane schodołazy kroczące, wszystkie transportery z naszej oferty posiadają wszelkie konieczne certyfikaty i zezwolenia, takie jak na przykład niezbędny dla Sanepidu certyfikat CE. Dodatkowo dostarczamy każdy sprzęt razem z pełną dokumentacją, gwarancją, instrukcją obsługi w języku polskim.

Nowe transportery i używane schodołazy kroczące szansą na samodzielne życie

Osoby z ograniczoną mobilnością często poprzez niedostosowanie budynków użyteczności publicznych, szkół i miejsc pracy stają przed niemożliwym do zniwelowania wykluczeniem społecznym. Rozwiązaniem pozwalającym na mobilność i samodzielność każdej osobie borykającej się z trudnością ruchową, są schodołazy kroczące. Wykorzystanie transporterów pozwoli w prosty sposób przywrócić radość z życia każdej osobie korzystającej z wózka. Nie pozwólmy na zamykanie osób z niepełnosprawnością w czterech ścianach. Nowe i używane schodołazy kroczące to doskonałe rozwiązanie skutecznie poprawiające jakość życia osoby niepełnosprawnej, pozwalające na swobodne poruszanie się w domu i w przestrzeni miejskiej. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą używanych i nowych schodołazów kroczących naszej firmy. Jeśli będziecie mieli Państwo jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, służymy profesjonalną pomocą. Wyrażamy przekonanie, że wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Państwa potrzeb.

Schodołazy kroczące dla większej jakości życia

Szeroki wybór schodołazów kroczących od Horyznotów Bez Granic umożliwia dobór odpowiedniego transporteru, który ułatwi życie bez względu na stopień niepełnosprawności. W ofercie znajdują się urządzenia stworzone specjalnie dla osób stale poruszających się na wózkach. Prosty i skuteczny system mocowania, łatwość montażu i złożenia, a także lekkość konstrukcji umożliwiająca swobodny transport schodołazu, to tylko niektóre z właściwości transporterów, którzy docenią ich użytkownicy. Dodatkowymi zaletami jest użycie antypoślizgowych materiałów, specjalnego systemu hamulcowego zapewniającego pełne bezpieczeństwo, czy czujników równowagi dla stabilnego pokonywania przeszkód. Ze względu na swoją uniwersalność, transportery to również doskonałe urządzenia dla osób starszych. Schodołazy kroczące z siedziskiem ułatwią pokonywanie wysokich schodów i pozwolą seniorom na aktywne, samodzielne życie codzienne, bez trudności i obaw o własne bezpieczeństwo oraz zdrowie.

Schodołazy kroczące najlepszy sprzęt dla przełamania każdej bariery

Osoby z niepełnosprawnością ruchową każdego dnia spotykają się z niemożliwymi do przekroczenia barierami. Powoduje to często wykluczenie, depresję, odcięcie od świata zewnętrznego. Jedynie skuteczne przeciwdziałanie, polegające na umożliwieniu osobom niepełnosprawnym powrotu do pełnego, nieskrępowanego życia społecznego pozwoli na uniknięcie takich sytuacji. Najprostszym sposobem pozwalającym niepełnosprawnym na nowo czuć się pełnoprawnymi członkami społeczeństwa są schodołazy kroczące. Dzięki tym urządzeniom każda, nawet najtrudniejsza bariera nie będzie już problemem.

Dzięki swojej kompaktowej budowie pozwalają na pokonanie nawet wąskich czy krętych schodów.

Nowe i używane schodołazy kroczące, spełniające wszelkie wymogi jakościowe, to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie braku mobilności dla niepełnosprawnych. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy przekonani, że potrafimy spełnić Państwa nawet najbardziej skomplikowane oczekiwania.

Sprawdź także: Schodołazy.

Scroll to Top