O Firmie

Jesteśmy Aby Pomagać

Firma Horyzonty bez Granic zajmuje się sprzedażą nowych i używanych sprzętów pomagających osobom niepełnosprawnym w ich codziennym funkcjonowaniu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, konsekwentnie budowane ciężką pracą oddanych osób o unikalnych umiejętnościach, dzięki czemu jesteśmy w stanie profesjonalnie doradzić i znaleźć rozwiązanie w sytuacjach nawet niezwykle trudnych.

” Naszym celem jest zapewnienie komfortu, maksymalnej swobody oraz bezwzględnego bezpieczeństwa osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.”

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki asortyment wszelkiego rodzaju urządzeń likwidujących bariery i ułatwiających codzienne życie i funkcjonowanie, zarówno w domu jak i poza nim. Wychodząc naprzeciw potrzebom oraz oczekiwaniom naszych klientów, dokładamy wszelkich starań, aby sprzedawany przez nas sprzęt (także ten używany) spełniał najwyższe wymogi zarówno techniczne jak i sanitarne. Cechuje nas profesjonalizm, otwartość, elastyczność, zaangażowanie, partnerstwo, ale nade wszystko indywidualne podejście do każdego z naszych klientów.
Prowadzenie naszej działalności od zawsze opieramy o powyższe wartości, gdyż wynikają one z naszego przekonania, iż każdy człowiek – a w szczególności osoba niepełnosprawna lub o ograniczonej sprawności ruchowej- ma inne potrzeby. Nasi pracownicy nie są zwykłymi handlowcami – to profesjonalni doradcy, poświęcający problemom Klienta całe swoje doświadczenie i zaangażowanie.

Nasze działania skupiają się na poszukiwaniu optymalnych rozwiązań – ściśle dostosowanych do oczekiwań oraz spełniających indywidualne wymagania odbiorcy. Zachęcając do skorzystania z naszej oferty, zapewniamy, że dzięki naszej filozofii, zaangażowaniu i uczciwości, wspólnie z naszymi Klientami możemy budować partnerskie relacje.

horyzonty bez granic
Scroll to Top