Strona główna > Podnośniki Ścienne

Podnośniki

Strona główna > Podnośniki Ścienne

Podnośniki

Rodzaj podnośnika

Ścienne

Kamizelki

Łóżka

Wózki inwalidzkie

nowosc@2x (1)
podnośnik ściennych dla osoby z niepełnosprawnością

Podnośnik Ścienny Q140 /bez podstawy/

nowosc@2x (1)
podnośnik dla osób niepełnosprawnych jeżdżący

Podnośnik LeviCare Q140 (1x podstawa ścienna) + rama

nowosc@2x (1)
podnośnik ścienny dla osób z niepełnosprawnością

Podnośnik LeviCare Q140 (1x podstawa ścienna)

nowosc@2x (1)
podnośnik ścienny

Podnośnik LeviCare Q140 (2x podstawa ścienna)

nowosc@2x (1)
podnośniki ścienne

Podnośnik LeviCare Q140 (3x podstawa ścienna)

nowosc@2x (1)
kamizelka do transportu osoby niepełnosprawnej

Zestaw promocyjny 2w1 Podnośnik Q140

nowosc@2x (1)
transport osoby niepełnosprawnej

Zestaw dla osoby leżącej (1x podstawa + wieszak 8-pkt)

Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Podnośniki Ścienne dla Niepełnosprawnych

Podnośniki ścienne to rozwiązanie pozwalające na łatwy i szybki transfer osoby z niepełnosprawnością, możliwy do zastosowania w różnego typu sytuacjach. Montaż urządzeń nie wymaga żadnych zaawansowanych zmian w otoczeniu. Produkty te mogą spełniać funkcje podnośników kąpielowych, transportowych oraz rehabilitacyjnych. Dodatkowym atutem jest możliwość użytkowania podnośnika w kilku pomieszczeniach, wystarczy jedynie zamontować w nich podstawy montażowe.

Podnośniki Ścienne

Podnośniki ścienne to rozwiązanie pozwalające na łatwy i szybki transfer osoby z niepełnosprawnością, możliwy do zastosowania w różnego typu sytuacjach. Montaż urządzeń nie wymaga żadnych zaawansowanych zmian w otoczeniu. Produkty te mogą spełniać funkcje podnośników kąpielowych, transportowych oraz rehabilitacyjnych. Dodatkowym atutem jest możliwość użytkowania podnośnika w kilku pomieszczeniach, wystarczy jedynie zamontować w nich podstawy montażowe.

Podnośniki dla niepełnosprawnych

Ograniczenia w poruszaniu się to spory problem wielu osób. Brak możliwości przemieszczania się po własnym mieszkaniu lub domu może skutecznie odebrać radość życia oraz pogorszyć jego standard. Także dla osób, które sprawują opiekę nad niepełnosprawnym, brak możliwości swobodnego transportu takiej osoby może być bardzo uciążliwy. Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej produktów i sprzętów, które po pierwsze ułatwiają zajmowanie się niepełnosprawną osobą, a po drugie stanowią spore polepszenie komfortu i wygody życia dla osoby z ograniczonymi zdolnościami samodzielnego poruszania się. Takimi sprzętami są między innymi dostępne w naszym sklepie Horyzonty Bez Granic podnośniki dla niepełnosprawnych.

Podnośnik dla niepełnosprawnych – w jakich sytuacjach będzie pomocny?

Dostępne na naszej stronie internetowej podnośniki będą doskonałym rozwiązaniem jeśli osoba, którą się opiekujesz, nie może samodzielnie na przykład wstać z łóżka lub wózka inwalidzkiego, a także zejść ze schodów itd. Podnośnik ścienny dla niepełnosprawnych i osób starszych będzie także przydatny podczas kąpieli lub w przypadku kiedy chcesz chorej osobie zmienić pościel a fizycznie nie jesteś w stanie jej podnieść – podnośnik w takiej sytuacji znaczniej upraszcza cały proces. Oferowane przez nas urządzenia nie narażają także zdrowia i kręgosłupa opiekuna – cała czynność podnoszenia osoby niepełnosprawnej odbywa się błyskawicznie i sprawnie, bez angażowania większej liczby osób, dzięki czemu podnoszenie chorego nie wymaga całej asysty rosłych, silnych opiekunów.

Podnośnik dla niepełnosprawnych – jakie ma zalety?

Zajmowanie się osobą niepełnosprawną jest naprawdę ciężką pracą, podnośniki dla niepełnosprawnych skutecznie ją ułatwiają. Do obsługi tego sprzętu nie jest bowiem potrzebna duża siła – podnośnik ścienny może obsługiwać więc zarówno ktoś niski i drobny, jak i osoba starsza. Kolejną zaletą podnośników dla niepełnosprawnych jest to, że tego typu urządzenia są bardzo łatwe do zamontowania nawet w bardzo małych pomieszczeniach – dlatego nawet osoby zajmujące się chorym w małych mieszkaniach w bloku mogą wspomóc się właśnie podnośnikami. Montaż podnośnika nie ingeruje także zbyt mocno w strukturę budynku – nie ma więc żadnej potrzeby remontu, czy innych przeróbek pomieszczenia, w którym ma być zamontowany podnośnik. Cała konstrukcja dostępnych w naszym sklepie Horyzonty Bez Granic podnośników jest stabilna i solidna – gwarantuje bezpieczeństwo transportu chorego oraz wygodę opiekuna.

Jaki przenośnik wybrać?

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem będzie podnośnik ścienny dla niepełnosprawnych. Dlaczego właśnie taki? Przede wszystkim dlatego, że tego typu podnośniki cechują się niezwykle prostym montażem, który nie wymaga dużej ingerencji w strukturę budynku, nie wymaga też specjalnej przebudowy pomieszczenia. Podnośniki ścienne sprawdzą się także w małych pomieszczeniach, w których inne typy podnośników nie miałyby możliwości manewrowania. Dostępne w naszym sklepie Horyzonty Bez Granic podnośniki ścienne posiadają regulowane ramię, dzięki czemu dopasowanie urządzenia do osoby chorej nie stanowi problemu. Dodatkowo nasze podnośniki ścienne można obsługiwać za pomocą elektrycznego siłownika sterowanego pilotem – podnośnik ścienny dla niepełnosprawnych może być więc obsługiwany przez osoby starsze i drobnej postury.

Czy podnośnik ścienny dla niepełnosprawnych jest bezpieczny?

Dostępne w naszym sklepie podnośniki są w pełni bezpieczne – zarówno dla osoby chorej, jak i jej opiekuna. Konstrukcja tego typu urządzeń jest niezwykle solidna i wytrzymała – nasze ścienne podnośniki dla niepełnosprawnych są w stanie podnosić nawet do 140 kilogramów, nawet większej postury osoba chora może być więc dzięki nim transportowana. Nie musisz się także martwić o to, że Twój podopieczny wypadnie z podnośnika podczas transportu – nasze podnośniki są bowiem wyposażone w specjalne zabezpieczenie przed wysunięciem z podstawy. Nowoczesne zastosowanie obsługiwania urządzenia za pomocą wygodnego pilota sprawia, że dostępne na stronie horyzontybezgranic.pl podnośniki są niezawodne, bezpieczne i gotowe ułatwić Ci opiekę na niepełnosprawną osobą.

Co z osobami leżącymi?

Może się też zdarzyć tak, że osoba, którą się zajmujesz, nie może wstać, podnieść się czy usiąść. Wtedy najlepszym rozwiązaniem będzie podnośnik dla osoby leżącej – taki model również jest dostępny w naszym sklepie. Podnośnik dla osoby leżącej ułatwi Ci opiekę nad niepełnosprawnym, który nie ma możliwości siedzenia lub jest nieprzytomny. Urządzenie sprawdzi się więc podczas codziennej higieny, zmiany pościeli, czy kąpieli. W zestawie z podstawą ścienną znajduje się także wytrzymała ośmiopunktowa kamizelka oraz orczyk z ośmioma punktami zaczepu, dzięki czemu transport i podnoszenie leżącej osoby niepełnosprawnej jest proste, a przede wszystkim bardzo bezpieczne. Oferowane przez nas podnośniki dla niepełnosprawnych są wykonane z naprawdę solidnych materiałów, dzięki czemu ryzyko usterek jest zminimalizowane, a Ty możesz opiekować się niepełnosprawną osobą w łatwy sposób.

Scroll to Top