Nowe i używane schodołazy, wózki, łóżka i skutery dla niepełnosprawnych w Zabrzu

Jesteśmy Aby Pomagać

Z zadowoleniem prezentujemy naszą różnorodną ofertę, która ma na celu ułatwienie codziennego życia osób niepełnosprawnych. Nasza gama produktów obejmuje zarówno nowe, jak i używane urządzenia, dostosowane do różnych potrzeb i budżetów.

Firma Horyzonty bez Granic specjalizuje się w sprzedaży nowego i używanego sprzętu wspomagającego, który pomaga osobom niepełnosprawnym w ich codziennym funkcjonowaniu. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu, które zostało budowane dzięki zaangażowaniu naszych profesjonalistów o unikalnych umiejętnościach, zapewniamy kompleksową obsługę. Oferujemy profesjonalne doradztwo i pomagamy w znalezieniu odpowiednich rozwiązań nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

” Naszym celem jest zapewnienie komfortu, maksymalnej swobody oraz bezwzględnego bezpieczeństwa osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.”

W naszej ofercie znajdziesz różnorodny wybór urządzeń, które mają na celu eliminację przeszkód i ułatwienie codziennego funkcjonowania, zarówno w domu, jak i poza nim. Stawiamy na spełnienie potrzeb i oczekiwań naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas produkty, również te używane, spełniały najwyższe standardy techniczne i sanitarno-higieniczne. Nasza firma wyróżnia się profesjonalizmem, elastycznością, zaangażowaniem oraz, przede wszystkim, indywidualnym podejściem do każdego klienta.

 

Od samego początku naszej działalności kierujemy się tymi wartościami, ponieważ jesteśmy przekonani, że każdy człowiek, zwłaszcza osoby z niepełnosprawnościami lub ograniczoną sprawnością ruchową, mają różnorodne potrzeby. Nasz zespół to nie tylko zwykli sprzedawcy – to doświadczeni doradcy, gotowi zaangażować się w rozwiązanie problemów klientów i dzielić się swoją wiedzą.

Nasze działania skupiają się na poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, które są ściśle dostosowane do oczekiwań i spełniają indywidualne wymagania naszych odbiorców. Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty, gwarantując, że nasza filozofia, zaangażowanie i uczciwość pozwalają nam wspólnie z naszymi Klientami budować trwałe i partnerskie relacje.

Dlaczego warto wybrać nas?

  • Profesjonalne doradztwo: Nasz zespół ekspertów pomoże Ci wybrać idealny produkt dopasowany do Twoich potrzeb.
  • Serwis i wsparcie: Oferujemy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także pomoc w doborze odpowiednich akcesoriów.
  • Dostępność: Szeroki wybór produktów dostępnych od ręki.
horyzonty bez granic
Scroll to Top