Schodołaz kroczący Scalamobil S20 - zdjęcie produktu
   
  Scalamobil S20
  cena netto: 2 407,41 zł
cena brutto: 2 600 zł
 
NA ZAKUP OFEROWANYCH PRZEZ NAS SCHODOŁAZÓW MOŻNA UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW PFRON AŻ DO 95% WARTOŚCI URZĄDZENIA.
Opis:  

Oferujemy Państwu wygodny i łatwy w obsłudze schodołaz kroczący Scalamobil S20. To produkt renomowanej firmy niemieckiej ALBER. Stanowi proste urządzenie akumulatorowe, którym można transportować po schodach osoby niepełnosprawne – zarówno w dół, jak i w górę. Wykorzystuje się go zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w budynkach użyteczności publicznej, nieposiadających udogodnień dla osób przemieszczających się na wózkach inwalidzkich.

Właściwości techniczne

Schodołaz Scalamobil S20 jest lekki (24,5 kg) i mobilny. Łatwo się go rozmontowuje na dwie części i transportuje w bagażniku w samochodzie osobowym. Występuje w dwóch wersjach – z wózkiem inwalidzkim lub z krzesełkiem (specjalny fotelik na kółkach). Wyposażono go też w pasy bezpieczeństwa, podnóżek i podłokietniki. Jego budowa umożliwia pokonywanie schodów różnego typu wykonanych z dowolnego materiału, także ze stale przymocowanymi nakryciami. Nadaje się do schodów prostych i do stromych, zakręcanych czy wąskich. Maksymalne obciążenie wynosi 120 kg. Swoim zasięgiem Scalamobil S20 obejmuje 300 stopni na w pełni naładowanych akumulatorach. Urządzenie posiada ładowarkę służącą do ładowania akumulatorów. O konieczności podłączenia do ładowarki informuje dioda o odpowiednim kolorze.

Zastosowanie

Wśród schodołazów kroczących najpopularniejszy to właśnie Scalamobil S20. Jest on szczególnie przydatny przy wąskich i stromych schodach. Pozwala osobom niepełnosprawnym w różnym wieku w komfortowych warunkach, bezpiecznie i szybko pokonywać bariery architektoniczne, nie narażając ich na upadki. Dzięki lekkiej, ale stabilnej konstrukcji, osoby trzecie nie muszą używać dużej siły przy jego prowadzeniu. Bez problemu można go składać, rozkładać i przewozić w różne miejsca.

Dane techniczne:  
   
Maksymalne Obciążenie: 120 kg
Waga: 24,5 kg
Zestaw napędowy: 16,6 kg
Akumulator: 2 x 12 V/ 3,4 Ah, bezobsługowe
Prędkość: 6 – 16 stopni/min
Dopuszczalna głębokość stopni: min. 11 cm
Dopuszczalna wysokość stopni: max. 20 cm
Zasięg: do 300 stopni
 
Dodatkowe informacje  

Oferowany przez nas schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim oraz deklaracją zgodności CE.

   
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
  • Telefon: +48 501 422 992
  • e-mail: biuro@horyzontybezgranic.pl
Dział handlowy
+48 501 422 992