TK 200 – Treppenkuli Public

  Schodołaz gąsienicowy TK 200 – Treppenkuli Public - zdjęcie produktu
  TK 200 – Treppenkuli Public
  cena netto: 18 425,93zł
cena brutto: 19 900,00zł
NA ZAKUP OFEROWANYCH PRZEZ NAS SCHODOŁAZÓW MOŻNA UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW PFRON AŻ DO 95% WARTOŚCI URZĄDZENIA.
Opis:  

Jeśli szukają Państwo uniwersalnego, wygodnego i bezpiecznego platformowego schodołaza gąsienicowego, to nie można było trafić lepiej. Schodołaz TK 200 – Treppenkuli Public to nowoczesny transporter schodowy, który sprawdza się zarówno w warunkach domowych, jak i w miejscach publicznych, takich jak szkoły, urzędy, przychodnie, dworce kolejowe czy muzea. Zapewnia duży komfort użytkowania.

Właściwości techniczne

Pomimo tego, że wymaga obsługi osoby trzeciej, posługiwanie się nim jest niezwykle proste i nie potrzeba do niego dużej siły fizycznej. Co więcej schodołaz Treppenkuli Public wykonano z antypoślizgowego materiału oraz wyposażono w pasy bezpieczeństwa – górne i dolne. Cechuje się on solidną konstrukcją, która wytrzymuje obciążenie aż 200 kg, a więc o wiele większe niż w przypadku innych transporterów schodowych. Za jego pomocą mogą przemieszczać się użytkownicy wózków inwalidzkich różnego typu – zarówno tych lekkich ręcznych, jak i elektrycznych, bardziej masywnych. Sam schodołaz waży 115 kg. Jest przy tym wyjątkowo zwrotny i mobilny, dzięki czemu osobę niepełnosprawną można transportować po wszelkiego rodzaju ciągach prostych schodów, które spotyka się często w budynkach mieszkalnych. Dla bezpieczeństwa wyposażono go w dwa hamulce elektromagnetyczne. Napęd stanowi silnik elektryczny. Co ważne, urządzenie to działa również wtedy, kiedy w budynku zabraknie prądu.

Zastosowanie

Ten typ schodołaza platformowego znajduje zastosowanie przy różnych wózkach inwalidzkich – na przykład standardowych, aktywnych, spacerowych czy przy elektrycznych. Z jego obsługą poradzą sobie osoby w różnym wieku. Nie ma potrzeby specjalnego zmniejszania dla niego szerokości schodów. Schodołaz gąsienicowy Treppenkuli Public nie wymaga też instalacji, a w związku z tym zezwoleń budowlanych (licencji). Sprawdza się wszędzie tam, gdzie bariery architektoniczne utrudniają przemieszczanie się osobom na wózkach inwalidzkich. Podnosi komfort ich życia, sprawia, że komunikacja niepełnosprawnych w przestrzeni prywatnej i publicznej jest bezpieczna i szybka.

Dane techniczne:  
   
Maksymalne obciążenie: 200 kg, 1 osoba wraz z wózkiem
Waga: 115 kg
Wymiary: dł. 1258 mm, szer. 757 mm, wys. 1280 mm
Wymiary platformy: dł. 892 mm, szer. 690 mm
Prędkość: wjazd 7,50 m/min zjazd 11 m/min
Schody:

do 35 stopni nachylenia

Napęd:

silnik elektryczny 2 x 12 V DC – 190

Baterie:

2 x 12 V / 24 AH kwasowo – ołowiowe tkz, bezobsługowe, żelowe

Ładowarka:

Automatic 115 / 230 VAC

Hamulec:

2 x elektromagnetyczny

Wózki:

wszystkie typy: ręczne i elektryczne

 
Dodatkowe informacje  

Oferowany przez nas schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim oraz deklaracją zgodności CE.

   
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
  • Telefon: +48 501 422 992
  • e-mail: biuro@Horyzontybezgranic.pl
Dział handlowy
+48 501 422 992