Liftkar PTR 130

   
   
  Liftkar PTR 130
  cena netto: 11 574,07zł
cena brutto: 12 500zł
NA ZAKUP OFEROWANYCH PRZEZ NAS SCHODOŁAZÓW MOŻNA UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW PFRON AŻ DO 95% WARTOŚCI URZĄDZENIA.
Opis:  

LIFTKAR PTR jest urządzeniem mobilnym, które zostało stworzone specjalnie do pracy na prostych stopniach. Osoby na wózkach inwalidzkich mogą poruszać się bardziej swobodnie na schodach a opiekunowie nie muszą już nadwyrężać kręgosłupów. Liftkar PTR zapewnia wyjątkowo bezpieczne poruszanie się na schodach.

Schodołaz gasienicowy Liftkar PTR pomaga bezpiecznie pokonywać schody osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Niewielki wymiary sprawia, iż łatwo można go przewozić i używać do pokonywania schodów w różnych miejscach.
Dzięki małemu promieniowi skrętu schodołaz jest bardzo zwrotny i mieści się nawet na wąskich schodach. Bardzo prosta obsługa przy pomocy wygodnego panelu sterowania, bez konieczności przechodzenia długich szkoleń.
Schodołaz można w łatwy sposób rozłożyć na dwie niezależne części, co pozwala na przewożenie go w bagażnikach małych samochodów. Posiada elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem oraz czujnik nachylenia.
Mikroprocesorowy układ sterowania zapewnia stabilną, bezpieczną pracę. Urządzenie wyposażono w zintegrowany system diagnostyczny. Kierunek ruchu pokazuje duża, widoczna dioda. Schodołaz jest bardzo cichy, dzięki czemu jazda nim zapewnia wysoki komfort.

Na wyposażeniu znajduje się ładowarka pozwalająca na szybkie naładowanie akumulatorów. Urządzenie cechuje się eleganckim, nowoczesnym wyglądem i wysoką jakością wykonania.

Dane techniczne:  
   
Maksymalne obciążenie: 130 kg lub 160kg
Waga podstawy: 28kg
Waga kolumny: 11kg
Wysokość: 995mm
Szerokość: 672mm
Długość podstawy: 980mm
Długość całkowita: 1410mm
Trzy prędkości: 4,5m / 5.5 m / 6.6 m
Maskymalne nachylenie: 35°
Maksymalny zasięg: do 1000 stopni
Dodatkowe informacje  
Oferowany przez nas schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim oraz deklaracją zgodności CE.
   
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
  • Telefon: +48 501 422 992
  • e-mail: biuro@Horyzontybezgranic.pl
Dział handlowy
+48 501 422 992