JOLLY Junior Plus

  Schodołaz gąsienicowy Jolly Junior Plus - zdjęcie produktu
  JOLLY Junior Plus
  cena netto: 9 258,33zł
cena brutto: 9 999,00zł
NA ZAKUP OFEROWANYCH PRZEZ NAS SCHODOŁAZÓW MOŻNA UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW PFRON AŻ DO 95% WARTOŚCI URZĄDZENIA.
Opis:  

W szerokiej ofercie urządzeń pomocnych w transporcie osób o ograniczonej mobilności, polecamy zwrócić Państwa uwagę na niezawodny schodołaz gąsienicowy Jolly Junior Plus. Jest to bardzo nowoczesne urządzenie zdające swój egzamin nawet w przypadku, gdy pozostałe urządzenia tego typu nie mogą sobie poradzić. Wyposażenie w specjalną demontowaną rampę najazdową schodołazu gąsienicowego Jolly Junior Plus sprawia, że najazd wózkiem jest zdecydowanie prostszy, pozwala też transportować praktycznie każdy rodzaj wózka. Niewątpliwą zaletą Jolly Junior Plus jest udźwig wynoszący do 150 kg. Transporter pozwala z łatwością pokonywać zakręty pod kątem prostym, a także o kącie półpełnym na odpowiednich spocznikach. Schodołaz gąsienicowy Jolly Junior Plus jest niezależnym i ruchomym transporterem, co umożliwia swobodny transport osób o ograniczonej mobilności bez konieczności ingerencji w strukturę budynku.

Schodołaz gąsienicowy Jolly Junior Plus w domu, urzędzie i na świeżym powietrzu.

Ogrom zalet, jakie prezentuje schodołaz gąsienicowy Jolly Junior Plus, pozwala na wykorzystanie go w każdych warunkach. Możliwość transportowania dowolnego wózka inwalidzkiego, nawet o zwiększonych gabarytach lub zmiennym rozstawie kół, duże możliwości udźwigowe, a także prostota obsługi oraz możliwość złożenia schodołazu w celu jego transportu – wszystko to pozwala na użycie Jolly Junior Plus wszędzie tam, gdzie bariery architektoniczne stanowią zasadniczą blokadę dla osób z ograniczoną mobilnością. Wykorzystanie go w domu, w budynkach użyteczności publicznej, a także na świeżym powietrzu, to doskonały sposób na zapewnienie niepełnosprawnym osobom swobody i mobilności we wszystkich warunkach. Schodołaz gąsienicowy Jolly Junior Plus to optymalne rozwiązanie, pozwalające zapewnić bezpieczny i komfortowy transport w każdym miejscu. Horyzonty Bez Granic zapraszają do zapoznania się z tym szczególnym schodołazem gąsienicowym.

Dane techniczne:  
   
Maksymalne obciążenie: 150 kg, 1 osoba wraz z wózkiem
Waga: 65 kg
Silnik elektryczny: 12 V – 160 W DC
Akumulator: 12 V/ 24 Ah, bezobsługowy – wielokrotnego ładowania
Hamulec: Negatywny elektromagnetyczny 12 V
Ładowanie:

prostownik elektroniczny na stałe
wbudowany w urządzenie

Przenoszenie napędu:

napędowy pasek zębaty; przekładnia reduktora z kołami stalowymi hartowanymi; hamulec zamontowany bezpośrednio na reduktorze, blokujący urządzenie również w przypadku uszkodzenia paska zębatego

 
Dodatkowe informacje  
Oferowany przez nas schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim oraz deklaracją zgodności CE.
   
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
  • Telefon: +48 501 422 992
  • e-mail: biuro@Horyzontybezgranic.pl
Dział handlowy
+48 501 422 992