Nowe i używane schodołazy, wózki, łóżka i skutery dla niepełnosprawnych w Nowym Sączu

Jesteśmy Aby Pomagać

Z dumą przedstawiamy naszą różnorodną ofertę produktów, które zostały zaprojektowane z myślą o ułatwieniu codziennego życia osób z niepełnosprawnościami. Nasze artykuły, zarówno nowe, jak i używane, są starannie dobrane, aby sprostać różnorodnym potrzebom i zróżnicowanym budżetom.

Firma Horyzonty bez Granic jest liderem w sprzedaży nowoczesnego oraz używanego sprzętu wspomagającego dla osób z niepełnosprawnościami. Nasza wieloletnia ekspertyza wynika z zaangażowania naszych wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy posiadają unikalne umiejętności. Zapewniamy kompleksowe doradztwo oraz wsparcie w znalezieniu optymalnych rozwiązań, nawet w najbardziej wymagających sytuacjach.

” Naszym celem jest zapewnienie komfortu, maksymalnej swobody oraz bezwzględnego bezpieczeństwa osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.”

W naszym asortymencie znajdziesz zróżnicowany wybór urządzeń, które eliminują przeszkody i ułatwiają codzienne funkcjonowanie zarówno w domu, jak i poza nim. Dążymy do zaspokojenia potrzeb i oczekiwań naszych klientów, dbając o to, aby oferowane przez nas produkty, w tym także te używane, spełniały najwyższe standardy techniczne i sanitarno-higieniczne.

Nasza firma wyróżnia się profesjonalizmem, elastycznością i zaangażowaniem, ale przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego klienta. Od samego początku naszej działalności kierujemy się tymi wartościami, wierząc, że każda osoba – zwłaszcza osoba z niepełnosprawnością lub ograniczoną sprawnością ruchową – ma unikalne potrzeby.

Nasi pracownicy to nie tylko zwykli sprzedawcy – są to profesjonalni doradcy, którzy aktywnie angażują się w rozwiązywanie problemów klientów i dzielą się swoim bogatym doświadczeniem.

 

Nasze działania skupiają się na poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, które są ściśle dostosowane do oczekiwań i spełniają indywidualne wymagania naszych odbiorców. Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty, gwarantując, że nasza filozofia, zaangażowanie i uczciwość pozwalają nam wspólnie z naszymi Klientami budować trwałe i partnerskie relacje.

Dlaczego warto wybrać nas?

  • Profesjonalne doradztwo: Nasz zespół ekspertów pomoże Ci wybrać idealny produkt dopasowany do Twoich potrzeb.
  • Serwis i wsparcie: Oferujemy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także pomoc w doborze odpowiednich akcesoriów.
  • Dostępność: Szeroki wybór produktów dostępnych od ręki.
horyzonty bez granic
Scroll to Top