Nowe i używane schodołazy, wózki, łóżka i skutery dla niepełnosprawnych w Krakowie

Jesteśmy Aby Pomagać

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować szeroki wybór sprzętów ułatwiających codzienne życie osobom niepełnosprawnym. Nasza oferta obejmuje zarówno nowe, jak i używane urządzenia, dostosowane do różnych potrzeb i budżetów.

Firma Horyzonty bez Granic specjalizuje się w sprzedaży nowego i używanego sprzętu wspomagającego osoby niepełnosprawne w codziennym funkcjonowaniu. Posiadamy bogate doświadczenie, które zostało budowane konsekwentnie dzięki ciężkiej pracy oddanych profesjonalistów o unikalnych umiejętnościach. Umożliwiamy profesjonalne doradztwo oraz znalezienie rozwiązań nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

” Naszym celem jest zapewnienie komfortu, maksymalnej swobody oraz bezwzględnego bezpieczeństwa osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.”

W naszej ofercie dostępne są różnorodne urządzenia, które eliminują bariery i ułatwiają codzienne życie zarówno w domu, jak i poza nim. Naszym celem jest spełnienie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dążymy do tego, aby oferowane przez nas urządzenia, również używane, spełniały najwyższe standardy techniczne i sanitarno-higieniczne. Wyróżniamy się profesjonalizmem, elastycznością, zaangażowaniem i partnerstwem. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta.

Od samego początku działalności kierujemy się tymi wartościami, ponieważ wierzymy, że każdy człowiek, zwłaszcza osoba niepełnosprawna lub z ograniczoną sprawnością ruchową, ma różnorodne potrzeby. Nasza załoga to nie tylko sprzedawcy, ale przede wszystkim profesjonalni doradcy, którzy angażują się w problemy klientów i dzielą się swoim doświadczeniem.

Nasze działania skupiają się na poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, które są ściśle dostosowane do oczekiwań i spełniają indywidualne wymagania naszych odbiorców. Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty, gwarantując, że nasza filozofia, zaangażowanie i uczciwość pozwalają nam wspólnie z naszymi Klientami budować trwałe i partnerskie relacje.

Dlaczego warto wybrać nas?

  • Profesjonalne doradztwo: Nasz zespół ekspertów pomoże Ci wybrać idealny produkt dopasowany do Twoich potrzeb.
  • Serwis i wsparcie: Oferujemy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także pomoc w doborze odpowiednich akcesoriów.
  • Dostępność: Szeroki wybór produktów dostępnych od ręki.
horyzonty bez granic
Scroll to Top