Nowe i używane schodołazy, wózki, łóżka i skutery dla niepełnosprawnych w Koninie

Jesteśmy Aby Pomagać

Z radością prezentujemy nasz rozległy wybór produktów, stworzonych z myślą o ułatwieniu codziennego życia osób z niepełnosprawnościami. W naszej ofercie znajdziesz zarówno nowe, jak i używane urządzenia, dopasowane do różnorodnych potrzeb i zróżnicowanych budżetów.

Firma Horyzonty bez Granic specjalizuje się w sprzedaży nowego i używanego sprzętu wspomagającego osoby niepełnosprawne w ich codziennym życiu. Nasze bogate doświadczenie zostało zdobyte dzięki niezmiernemu zaangażowaniu naszych profesjonalistów, którzy posiadają wyjątkowe umiejętności. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo oraz wsparcie w znalezieniu rozwiązań, nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

” Naszym celem jest zapewnienie komfortu, maksymalnej swobody oraz bezwzględnego bezpieczeństwa osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.”

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wachlarz urządzeń, które usuwają przeszkody i ułatwiają życie codzienne, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy poza nim. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów, zapewniając, że oferowane przez nas produkty, również te używane, spełniają najwyższe standardy techniczne i sanitarno-higieniczne.

Wyróżniamy się profesjonalizmem, elastycznością i zaangażowaniem, jednak nasze największe atuty to indywidualne podejście do każdego klienta. Od samego początku naszej działalności kierujemy się tymi wartościami, głęboko wierząc, że każdy człowiek – zwłaszcza osoba niepełnosprawna lub z ograniczoną sprawnością ruchową – ma swoje unikalne potrzeby.

Nasi pracownicy to nie tylko zwykli sprzedawcy – są to profesjonalni doradcy, którzy aktywnie angażują się w rozwiązywanie problemów klientów i chętnie dzielą się swoim bogatym doświadczeniem.

Nasze działania skupiają się na poszukiwaniu optymalnych rozwiązań, które są ściśle dostosowane do oczekiwań i spełniają indywidualne wymagania naszych odbiorców. Zachęcamy do skorzystania z naszej szerokiej oferty, gwarantując, że nasza filozofia, zaangażowanie i uczciwość pozwalają nam wspólnie z naszymi Klientami budować trwałe i partnerskie relacje.

Dlaczego warto wybrać nas?

  • Profesjonalne doradztwo: Nasz zespół ekspertów pomoże Ci wybrać idealny produkt dopasowany do Twoich potrzeb.
  • Serwis i wsparcie: Oferujemy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także pomoc w doborze odpowiednich akcesoriów.
  • Dostępność: Szeroki wybór produktów dostępnych od ręki.
horyzonty bez granic
Scroll to Top