Skuter inwalidzki Luggie Super

Skuter dla niepełnosprawnych Skuter Luggie Super - zdjęcie produktu Skuter dla niepełnosprawnych Skuter Luggie Super - zdjęcie produktu
   
Skuter dla niepełnosprawnych Skuter Luggie Super - zdjęcie produktu Skuter dla niepełnosprawnych Skuter Luggie Super - zdjęcie produktu
  Skuter Luggie Super
  cena 14 288 zł
Opis:  

Składany skuter podróżny o podwyższonej wytrzymałości.

LUGGIE SUPER o podwyższonej wytrzymałości dla osób o wadze 163,6 kg. Jest najlżejszym i najbardziej wszechstronnym skuterem transportowym na świecie! Możesz go zabrać ze sobą w swoją podróż korzystając z dowolnej formy transportu publicznego. LUGGIE nigdy cię nie zawiedzie!

System składania LUGGIE czyni z niego najbardziej kompaktowym skuterem na świecie. Super lekka waga, przyjazny dla użytkownika, oraz bardzo łatwe i szybkie składanie i rozkładanie.

Możesz zabrać Luggie na pokład dowolnego pociągu, samolotu, autobusu, statku wycieczkowego czy tramwaju, nie mówiąc o bagażnikach nawet małych aut. Luggie podróżuje z tobą gdziekolwiek sobie wymarzysz! Nie musisz martwić się już o nadbagaż, korzystasz ze skutera na lotniskach aż do bramki wyjściowej na pokład samolotu, następnie wystarczy go złożyć i przekazać do miejsca , w którym zostanie bezpiecznie przechowany na czas podróży razem z innymi wózkami.

Luggie zmieści się do 98% małych samochodów miejskich typu Smart.

LUGGIE jest wyposażony w baterię najnowszej generacji litowo-polimerową , takie same są wykorzystywane w samochodach elektrycznych. Bardzo ważna cechą jest niska waga.

Dane techniczne:  
   
Maksymalne obciążenie: 163,6 kg
Waga: 30,5 kg
Wymiary: (dł.) 1473mm (szer.) 635mm
Baterie: 10,5 Amp
Silnik: 220 W
Zasięg:

18 km

Dodatkowo:

szersze siedzisko

  torba pod siedzeniem
  podłokietnik
 

szerszy uchwyt kierowniczy

 
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
  • Telefon: +48 501 422 992
  • e-mail: biuro@Horyzontybezgranic.pl
Dział handlowy
+48 501 422 992