Sano Liftkar Outdoor

   Schodołaz kroczący Sano Liftkar Outdoor - zdjęcie produktu
  Sano Liftkar Outdoor
  cena netto: 7 777,78 zł
cena brutto: 8 400 zł
 
NA ZAKUP OFEROWANYCH PRZEZ NAS SCHODOŁAZÓW MOŻNA UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW PFRON AŻ DO 95% WARTOŚCI URZĄDZENIA.
Opis:  

Dla osób potrzebujących pomocy przy pokonywaniu barier architektonicznych zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz nich, oferujemy schodołaz kroczący Sano Liftkar Outdoor. To transporter schodowy łatwy w obsłudze, bezpieczny, niewymagający nadmiernego wysiłku osoby trzeciej. Jest niezawodny w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu.

Właściwości techniczne

Schodołaz Sano Lifktar Outdoor stanowi zintegrowany system jezdny. Dla jak najwyższego komfortu użytkowania wyposażono go w miękkie, wygodne siedzenie oraz podłokietniki. Bardzo łatwo się nim manewruje dzięki technologii stair climbing. Ponadto potężny akumulator i mobilna ładowarka (wyposażenie dodatkowe) sprawiają, że transporter Sano Liftkar Outdoor jest gotowy do działania w każdej chwili. Posiada mocną konstrukcję, duże, niebieżnikowe koła z poszerzoną osią, co zapewnia stabilność transportu w poruszaniu się wewnątrz budynków i na zewnątrz. Nierówna powierzchnia jest mało odczuwalna. Ponadto w kole głównym umieszczono specjalny system hamulcowy. Jest on aktywowany przez koła hamujące. Transporter nie odjedzie zatem z osobą przewożoną przy zjeździe ze schodów, ale pokona je w bezpieczny sposób. Co więcej, uchwyty są ergonomiczne, a rączki zabezpieczone przed ślizganiem dzięki użyciu specjalnego tworzywa sztucznego. Maksymalne obciążenie tego schodołaza wynosi 120 kg.

Zastosowanie

Dzięki schodołazowi kroczącemu Sano Liftkar Outdoor osoby niepełnosprawne mogą nie tylko dostać się do każdego kąta swojego domu, ale również składać wizyty poza nim, na przykład u lekarza czy u znajomych. To urządzenie podnosi ich komfort życia, czyni aktywnymi i niezależnymi, sprawia, że codzienne funkcjonowanie nie sprawia takiego kłopotu. Gwarantuje maksimum swobody oraz dużą wygodę. Schodołaza Sano Liftkar Outdoor można używać na różnych typach schodów – również na tych krętych i stromych.

Dane techniczne:  
   
Maksymalne Obciążenie: 120 kg
Waga: 29 kg, 6,7 kg część kierująca,
22,3 kg część jezdna
Wysokość: 1130 mm
Szerokość: 505 mm
Średnica Kół: 260 mm
Długość: 675 mm
Przestrzeń wymagana na półpiętrze: 0,8 x 0,9 m
 
Dodatkowe informacje  

Oferowany przez nas schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim oraz deklaracją zgodności CE.

   
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
  • Telefon: +48 501 422 992
  • e-mail: biuro@horyzontybezgranic.pl
Dział handlowy
+48 501 422 992