VIMEC T09 ROBY

   
   
   
   
  VIMEC T09 ROBY
  Używany
  cena netto: 8 333,33zł
cena brutto: 9 000,00zł
 
  Nowy
  cena netto: 11 481,48zł
cena brutto: 12 400,00zł
NA ZAKUP OFEROWANYCH PRZEZ NAS SCHODOŁAZÓW MOŻNA UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW PFRON AŻ DO 95% WARTOŚCI URZĄDZENIA.
Opis:  

Funkcjonalne schodołazy gąsienicowe to przydatne urządzenia do pokonywania schodów dla osób poruszających się na ręcznych wózkach inwalidzkich. VIMEC T09 ROBY dzięki swojej unikalnej budowie umożliwia również manewrowanie na niewielkich płaskich podestach czy spocznikach.

Właściwości techniczne:

Urządzenie jest zasilane baterią, która w pełni naładowana wystarcza na pokonanie dwudziestu trzech standardowych biegów schodowych. Dzięki zasilaniu elektrycznemu transporterem VIMEC T09 ROBY można sterować bez wysiłku. Może go zatem obsłużyć praktycznie każdy, niezależnie od siły fizycznej. Stan naładowania pokazany jest na wyświetlaczu, tak więc operator może je w każdej chwili skontrolować, aby nie dopuścić do rozładowania się baterii. Spośród urządzeń takich jak schodołazy używane gąsienicowe model VIMEC T09 ROBY wyróżnia się wieloma udogodnieniami dla użytkownika, między innymi posiada on wskaźnik nachylenia schodów. Jeśli chodzi o zaawansowane technologicznie schodołazy używane gąsienicowe, ten model posiada udźwig do 130 kg, licząc wózek wraz z pasażerem. Przenoszenie oraz magazynowanie transportera schodowego jest ułatwione, ponieważ istnieje możliwość rozłożenia go na części. Wówczas zmieści się on zarówno do bagażnika samochodowego, jak i zajmie mniej miejsca, gdy aktualnie nie będzie w użytku. Dla zapewnienia optymalnej ochrony oraz wydłużenia okresu użytkowania, schodołazy nowe gąsienicowe VIMEC T09 ROBY wyposażone są w gąsienice z odpornej na ścieranie gumy. Użytkowanie sprzętu jest bezpieczne, ponieważ guma gwarantuje przyczepność do podłoża, która niweluje ryzyko ześlizgnięcia się ze stopnia.

Zastosowanie:

Model VIMEC T09 ROBY można użytkować na schodach oraz spocznikach schodowych o szerokości minimum 970 mm i maksymalnym nachyleniu 35 stopni.

Dane techniczne:  
   
Udźwig: 130 kg, 1 osoba wraz z wózkiem
Zasilanie: 24 V przy pomocy 2 akumulatorów żelowych. Ładowarka elektroniczna wbudowana zasilana z sieci 230V. Wskaźnik stanu naładowania
Gąsienice: wykonane z gumy odpornej na ścieranie o wysokim współczynniku tarcia, zapewniające przyczepność i nie pozostawiające śladów
na powierzchni
Kąt nachylenia: 35° maks.; wskaźnik nachylenia schodów jest wbudowany w pochwyt
Waga: 47 kg
Szerokość (głębokość) minimalna spocznika schodowego:

970 mm z wózkiem z podnóżkiem i osobą niepełnosprawną na transporterze

Minimalna szerokość schodów:

970 mm z wózkiem z podnóżkiem i osobą niepełnosprawną na transporterze

 
Dodatkowe informacje  
Oferowany przez nas schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim oraz deklaracją zgodności CE.
   
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
  • Telefon: +48 501 422 992
  • e-mail: biuro@Horyzontybezgranic.pl
Dział handlowy
+48 501 422 992