Climber

   
   
   
   
   
 
  Climber
  cena netto: 7407,41zł
cena brutto: 8000zł
NA ZAKUP OFEROWANYCH PRZEZ NAS SCHODOŁAZÓW MOŻNA UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW PFRON AŻ DO 95% WARTOŚCI URZĄDZENIA.
Opis:  

Schodołaz Climber to mobilny transporter przeznaczony dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Jest to schodołaz o niezwykle prostej konstrukcji, dzięki czemu jest bardzo intuicyjny w obsłudze. Posiada zintegrowaną rączkę w przedniej części jednostki napędowej, co ułatwia ewentualny transport np. samochodem i prawidłowe ustawienie urządzenia w bagażniku. Mocna, solidna gąsienica oraz wydajny silnik gwarantują długie lata bezproblemowej obsługi.

Właściwości techniczne:  

Schodołaz Climber to mobSolidna konstrukcja urządzenia z antypoślizgowymi gąsienicami gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla obsługującego oraz osoby transportowanej w wózku inwalidzkim.Schodołaz jest wygodny w manewrowaniu i bezstresowy w obsłudze. Nie wymaga używania siły fizycznej podczas wjazdu oraz sprowadzania po schodach. Maksymalne obciążenie schodołaza to 130kg a w pełni naładowany akumulator zapewnia nieprzerwaną pracę urządzenia do aż 1h jazdy (w zależności od obciążenia). W celu przechowywania można schodołaz łatwo rozłożyć na dwie części i dyskretnie ustawić np. pod łóżkiem.

Zastosowanie:  
Schodołaz to alternatywne rozwiązanie dla zapewnienia dostępu dla osób niepełnosprawnych gdy nie ma możliwości zastosowania windy lub platformy przyschodowej. Model Climber sprawdzi się doskonale zarówno w bloku, domu czy w budynku użyteczności publicznej. Szczególnie polecany klientom ceniącym sobie prostotę oraz niezawodność.
Dane techniczne:  
   
Maksymalne Obciążenie: 130kg
Waga: 57kg
Zasięg: Do 1h jazdy (w zależności od obciążenia)
Akumulator: 24V 26Ah
Prędkość: wjazd 6,5m/min / zjazd 7,5m/min
Wymiary: (D) 1283mm (S) 646mm (W) 1140mm
Czas ładowania baterii: 8 godzin przy baterii całkowicie wyładowanej
Schody: ciągi proste, do 35 stopni nachylenia
 
Dodatkowe informacje  
Oferowany przez nas schodołaz dostarczamy wraz z kompletem dokumentów, a więc FV, instrukcją obsługi w języku polskim oraz deklaracją zgodności CE.
   
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
  • Telefon: +48 501 422 992
  • e-mail: biuro@horyzontybezgranic.pl
Dział handlowy
+48 501 422 992