schodołazy gąsienicowe

Głównym problemem osób niepełnosprawnych jest codzienne pokonywanie barier architektonicznych. To, co dla wielu jest normalnym elementem budownictwa i bez kłopotów można wejść np. po schodach czy stromym podjeździe, dla tych, którzy poruszają się na wózku inwalidzkim jest niekiedy dużym ograniczeniem. Rozwiązaniem tej sytuacji są schodołazy gąsienicowe, które pozwalają na pokonanie wszelkich barier architektonicznych i dotarcie do wybranego miejsca. Specjalny mechanizm pozwala na uniesienie osoby niepełnosprawnej na podnośniku, a wysokiej jakości gąsienice łatwo poruszają się po nierównej powierzchni. Schodołazy nowe gąsienicowe dostępne są w ofercie firmy horyzontybezgranic.pl. Wysokiej jakości produkty, dostosowane do najwyższych wymagań. Coraz częściej wykorzystywane są zarówno w domach prywatnych, jak i miejscach publicznych. W asortymencie dostępne są także schodołazy używane gąsienicowe, które oferują odpowiedni poziom wykonania, jak i atrakcyjną cenę.


Schodołazy Gąsienicowe
Używane

Schodołaz  TK 100 – Treppenkul Schodołaz gąsienicowy Jolly TGR
Schodołaz TK 100 – Treppenkuli Schodołąz Jolly TGR
używany 5 400 zł
rekondycjonowany 9 500 zł
cena 8 000 zł
zobacz zobacz
Schodołaz Climber Schodołaz gąsienicowy VIMEC T09 ROBY
ShodołazClimber Schodołaz Vimec T09 Roby
cena 8 000 zł używany 9 000 zł
  nowy 12 400 zł
zobacz zobacz
Schodołaz gąsienicowy VIMEC T09 ROBY Schodołaz gąsienicowy LG 2004 Antano
Schodołaz KSP Sherpa N902 Schodołaz LG 2004 Antano
cena 9 000 zł cena 9 900 zł
zobacz zobacz
Schodołaz gąsienicowy JOLLY Junior Plus Schodołaz Stairmax
Schodołaz JOLLY Junior Plus Schodołaz Stairmax
cena 9 999 zł cena 11 000 zł
zobacz zobacz
Schodołaz gąsienicowy Liftkar PTR 130 Schodołaz gąsienicowy TK 200 – Treppenkuli Public
Liftkar PTR 130 TK 200 – Treppenkuli Public
używany 12 500zł cena 19 900 zł
zobacz zobacz
Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Nowe i używane schodołazy gąsienicowe – najwyższa jakość za rozsądną cenę

Utrata mobilności to poważny kłopot dla każdej osoby. Swoboda ruchów oraz przemieszczania się jest dla nas bardzo ważna. W przypadku konieczności poruszania się na wózku inwalidzkim odkrywamy niezliczoną ilość problemów i barier, na które wcześniej nie zwracaliśmy uwagi. Dodatkowo jedynie w niewielu przypadkach konstrukcja domu pozwala na bezproblemowe zamontowanie ułatwień dla niepełnosprawnych. Dlatego też horyzontybezgranic.pl wychodzą naprzeciw wszelkim niedogodnościom, oferując wygodne, niezwykle trwałe i proste w użyciu schodołazy gąsienicowe zarówno nowe, jak i używane. Schodołazy gąsienicowe nowe i używane z naszej oferty to specjalistyczne urządzenia dźwigowe pozwalające na swobodny i bez dużego nakładu sił, transport osoby na wózku inwalidzkim poprzez wszelkiego rodzaju bariery architektoniczne. Nie wymagają one ingerencji w strukturę budynku, gdyż są to urządzenia ręczne, wykorzystujące do transportu napęd elektryczny. Schodołazy gąsienicowe nie wymagają budowy nowych schodów. Doskonale sprawdzają się zarówno we wnętrzach, jak i na świeżym powietrzu. Ogromną zaletą transporterów gąsienicowych jest możliwość operowania nimi bez większego wysiłku. Dzięki schodołazom, wszelkiego rodzaju bariery dla niepełnosprawnych przestają istnieć.

Dla kogo schodołazy gąsienicowe?

Naszą ofertę schodołazów gąsienicowych nowych i używanych kierujemy do wszystkich osób prywatnych, borykających się z problemem transportu osób na wózkach inwalidzkich. Opiekunowie i rodzina chorego z pewnością docenią intuicyjną obsługę nowych i używanych schodołazów gąsienicowych, a osoby niepełnosprawne w końcu otrzymają możliwość przemieszczania się w miejsca dotychczas dla nich niedostępne. Schodołazy gąsienicowe nowe i używane to również propozycja dla wszelkiego rodzaju budynków instytucji publicznych, gdzie nie ma możliwości szybkiej przebudowy, lub zamontowania windy. Schodołazy z naszej oferty charakteryzują się bardzo prostą obsługą, a także wyróżniają łatwością montażu i demontażu, dzięki czemu zmieszczą się w każdym aucie. Kolejną istotną cechą transporterów z naszej oferty jest wysokie bezpieczeństwo ich stosowania. Wyposażone są one w najnowocześniejsze systemy hamowania, przez co gwarantują wysoki poziom bezpieczeństwa. Schodołazy gąsienicowe nowe i używane oferujemy wszystkim pragnącym podnieść komfort życia osobom z ograniczoną mobilnością. Dzięki możliwości uzyskania dofinansowania NFZ, schodołazy stają się łatwo dostępne, a nabycie ich nie będzie wielką inwestycją. Dofinansowanie może osiągnąć nawet do 95% wartości transportera schodowego.

Sprawdzone transportery używane i najnowszych konstrukcji schodołazy nowe gąsienicowe

Oferta firmy horyzontybezgranic.pl to duży wybór najnowszych osiągnięć w zakresie transportu niepełnosprawnych. Oferujemy nowe schodołazy gąsienicowe renomowanych producentów, takich jak Lehner Lifttechnik, KSP Italia, czy Bartels. Są to nowe schodołazy gąsienicowe, wykorzystujące najnowsze osiągnięcia w dziedzinie transportu niepełnosprawnych. Przeznaczone są dla osób mogących samodzielnie poruszać się na wózku inwalidzkim, jak również dla tych, którym potrzebna jest pomoc osób trzecich. Naszą ofertę uzupełniają rzetelnie sprawdzone używane schodołazy gąsienicowe, które w żadnym stopniu nie odbiegają jakością od nowych urządzeń. Przykładamy ogromną wagę do precyzyjnego sprawdzenia stanu zużycia używanych schodołazów gąsienicowych, dzięki czemu masz gwarancję najwyższej jakości na zakupiony sprzęt. Wszystkie schodołazy z naszej oferty tak nowe, jak i używane posiadają certyfikat CE, który jest niezbędny dla Sanepidu, a także gwarancję oraz instrukcję w języku polskim.

Życie bez barier dzięki schodołazom gąsienicowym

Codzienność bez przeszkód i barier to marzenie każdej osoby na wózku inwalidzkim. Nieprzystosowanie budynków użyteczności publicznej, sklepów, a nawet miejsc pracy powodują wykluczenie i niechęć do jakichkolwiek działań. Stańmy naprzeciw barierom i usuńmy je. Pozwólmy niepełnosprawnym w pełni korzystać i cieszyć się z życia bez niepotrzebnego stresu związanego z przeszkodami architektonicznymi. Dzięki naszym schodołazom gąsienicowym nowym i używanym umożliwisz każdej osobie na wózku na swobodne przemieszczanie się zarówno w domu, jak i na zewnątrz. Nie pozwól, aby zwykłe schody stawały się barierą nie do przejścia. Swoboda transportu to bardzo ważna sprawa dla każdej osoby z ograniczoną mobilnością. Dlatego też wytrzymałe i łatwe w obsłudze schodołazy gąsienicowe to zdecydowanie najlepszy wybór dla wszystkich niepełnosprawnych pragnących w pełni korzystać z życia. Nasze schodołazy gąsienicowenowe i używane to najtańszy i najprostszy sposób na zapewnienie mobilności każdej osobie poruszającej się na wózku. Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą schodołazów gąsienicowych używanych i nowych i wybierz najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom. Jesteśmy pewni, że znajdziesz najlepsze schodołazy umożliwiające przemieszczanie się osób niepełnosprawnych w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapoznaj się z:
Dział handlowy
+48 501 422 992