Zwrotnica

 
JESTEŚMY OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM NA TERENIE POLSKI.

NA ZAKUP OFEROWANYCH PRZEZ NAS PODNOŚNIKÓW MOŻNA UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW PFRON AŻ DO 95% WARTOŚCI URZĄDZENIA.

Opis:  
Zwrotnica umożliwia przemieszczenie się podnośnika sufitowego pomiędzy prostopadłymi torami szyn.
Więcej informacji:

Zwrotnice zostały zaprojektowane w celu umożliwienia swobodnego przemieszczenia się podnośnika sufitowego pomiędzy trzema lub czterem torami szyn. Ich zastosowanie jest szczególnie pomocne w rozbudowanych systemach sufitowych lub w sytuacjach, gdzie standardowe zakręty są niemożliwe do zastosowania. Wjazd na zwrotnice umożliwia szybką zmianę kierunku jazdy w dwóch lub trzech kierunkach prostopadłych do siebie.

 
Intuicyjna funkcjonalność:

W układzie szyn z wykorzystaniem Zwrotnicjednocześnie może przebywać większa liczba podnośników. Na jednej zwrotnicy może przebywać tylko jeden podnośnik. Korzystanie z tego systemu jest intuicyjne i nie sprawia żadnych trudności ani opiekunowi, ani osobie podwieszanej pozwalając użytkownikowi na ciche i szybkie przemieszczanie się pomiędzy układami szyn. Wystarczy jedynie podprowadzić podnośnik do punktu aktywującego, by rozpocząć obrót Zwrotnicy. Cała procedura przemieszczania się pomiędzy układami od momentu ustawienia podnośnika w miejscu aktywacji będzie trwać mniej niż 5 sekund.

 
Bez użycia rąk:
Przy automatycznym uruchomieniu Zwrotnicy nie wymaga użycia rąk do dalszego przejścia między układami szyn, zapewnia natomiast szybki i bezproblemowy transfer podnośnika wraz z podwieszoną osobą niepełnosprawną. W momencie, gdy podnośnik wejdzie w przestrzeń Zwrotnicy, system aktywuje się, pozwalając użytkownikowi kontynuować transfer bez niepotrzebnych opóźnień.
 
1. Umieść podnośnik na szynie
połączonej ze zwrotnicą.
2. Umieść podnośnik na środku zwrotnicy i poczekaj, aż zacznie się obracać.
   
3. Zwrotnica się obraca. 2. Umieść podnośnik na środku
zwrotnicy i poczekaj, aż zacznie się obracać.
   
 
Funkcjonalność:

Zwrotnice pozwalają na elastyczne wykorzystywanie systemów szyn szczególnie w miejscach o małej przestrzeni, takich jak np. łazienka. Choć system ten został stworzony z myślą o miejscach takich jak szpitale czy domy pomocy, jego funkcjonalność może zostać wykorzystana w również w domach prywatnych.

Zwrotnice są kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi w naszej ofercie podnośnikami sufitowymi oraz może zostać wykorzystany w niemal każdym, zaprojektowanym przez LeviCare, układzie szyn dla podnośników sufitowych.

Zobacz jak działa podnośnik sufitowy:
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
  • Telefon: +48 501 422 992
  • e-mail: biuro@Horyzontybezgranic.pl
Dział handlowy
+48 501 422 992