Gate

Stairmax
JESTEŚMY OFICJALNYM DYSTRYBUTOREM NA TERENIE POLSKI.

NA ZAKUP OFEROWANYCH PRZEZ NAS PODNOŚNIKÓW MOŻNA UZYSKAĆ DOFINANSOWANIE ZE ŚRODKÓW PFRON AŻ DO 95% WARTOŚCI URZĄDZENIA.

Opis:  
Gate to system pozwalający na przejazd bezpośrednio z szyny prostej lub trawersu na trawers za pomocą każdego rodzaju podnośnika sufitowego. Proces jest w pełni zautomatyzowany i nie wymaga używania siły bądź wykonywania dodatkowych czynności.
Więcej informacji:

W układzie szyn z wykorzystaniem system Gate jednocześnie może przebywać większa ilość podnośników. Korzystanie z tego systemu jest intuicyjne i nie sprawia żadnych trudności ani opiekunowi, ani osobie podwieszanej pozwalając użytkownikowi na ciche i szybkie przemieszczanie się pomiędzy układami szyn.. Wystarczy jedynie ustawić szynę trawersu w odpowiedniej pozycji oraz przemieścić podnośnik w miejsce aktywacji Gate. Sygnał dźwiękowy poinformuje nas o swojej gotowości. Po tych krokach całkowity czas przejścia pomiędzy układami nie będzie trwał dłużej niż 3 sekundy.

 
Bez użycia rąk
Przy automatycznym uruchomieniu system Gate nie wymaga użycia rąk do dalszego przejścia między układami szyn, zapewnia natomiast szybki i bezproblemowy transfer podnośnika. W momencie, gdy podnośnik wejdzie w przestrzeń Gate, system aktywuje się, pozwalając użytkownikowi kontynuować transfer bez niepotrzebnych opóźnień.
 
Funkcjonalność
System Gate pozwala na elastyczne wykorzystywanie systemów oszynowania szczególnie w miejscach o małej przestrzeni, takich jak np. łazienka. Choć został on stworzony z myślą o instytucjach takich jak szpitale czy domy pomocy, jego funkcjonalność może zostać wykorzystana w również w domach prywatnych.
 
Gate
Jest kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi w naszej ofercie podnośnikami sufitowymi oraz może zostać wykorzystany w niemal każdym, zaprojektowanym przez LeviCare, układzie szyn dla podnośników sufitowych.
Zobacz jak działa podnośnik sufitowy:
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
  • Telefon: +48 501 422 992
  • e-mail: biuro@Horyzontybezgranic.pl
Dział handlowy
+48 501 422 992