Rama jezdna LeviCare Q140


   
 
  Rama jezdna do podnośnika
Levicare Q140
  cena 3499 zł
Opis:  
Mobilna rama jezdna zintegrowana z podnośnikiem ściennym dla osób niepełnosprawnych LeviCare Q140. Zwiększa ona możliwości i uniwersalność podnośnika dodatkowo wspomagając użytkowników.

Rama jezdna umożliwia wykorzystanie podnośnika LeviCare Q140 jako podnośnika jezdnego. Montaż podnośnika Q140 do ramy jest niezwykle prosty, a wykorzystanie najlepszej jakości układu jezdnego z możliwością rozstawu płóz to gwarancja wszechstronności produktu. Udźwig podnośnika ściennego z ramą jezdną wynosi 110kg.

Urządzenie służy do wykorzystania w placówkach medycznych oraz użytkowników domowych. Dzięki instalacji podnośnika transportowo-kąpielowego LeviCare Q140 otrzymujemy nieograniczone możliwości transportu dla osoby niepełnosprawnej. Regulacja rozstawu płóz pozwala na bezproblemowy podjazd pod różne rodzaje wózków inwalidzkich, wannę, łóżko itp. Ułatwione przechowywanie pozwala na użytkowanie produktu w dowolnym miejscu.

Rama jezdna składa się z podstawy i demontowalnego masztu. Podstawa urządzenia zawiera cztery koła samonastawne. Rozstaw płóz regulowany jest za pomocą pedału nożnego. Koła usytuowane z tyłu posiadają hamulec. Na maszcie znajduje się mocowanie do podnośnika LeviCare Q140.

 
 
 
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
  • Telefon: +48 501 422 992
  • e-mail: biuro@Horyzontybezgranic.pl
Dział handlowy
+48 501 422 992