Krzesła ewakuacyjne

Każde mieszkanie, gdzie jeden z domowników jest niepełnosprawny, wymaga odpowiedniego wyposażenia. Rozwiązań, które umożliwią dostęp do każdego pomieszczenia i ułatwią poruszanie się po przestrzeni. Wózki inwalidzkie czy materace przeciwodleżynowe w tym przypadku to konieczność, jednak istotną rolę odgrywają również krzesła ewakuacyjne, zwłaszcza w blokach czy wieżowcach. Winda może w każdej chwili ulec awarii, dlatego warto być przygotowanym na tę ewentualność. Krzesła ewakuacyjne powinny znaleźć się również na wyposażeniu szpitali, domów spokojnej starości oraz wielu placówek, które chcą zadbać o udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.


Krzesła ewakuacyjne

Krzesła ewakuacyjne Sunwa Evac Skate CD-7-2 Krzesła ewakuacyjne Sunwa Evac Skate CD-8
Sunwa Evac Skate CD-7-2 Sunwa Evac Skate CD-8
cena 6700zł cena 7700zł
zobacz zobacz
Informacje zawarte na stronie, opisy, zdjęcia schematy mają jedynie charakter poglądowy i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Transport nieprzytomnych i niepełnosprawnych

Schody to największa trudność, z jaką spotykają się niepełnosprawni. Nie w każdym budynku znajdują się windy, dlatego należy szukać rozwiązań, które umożliwią poruszanie się po stopniach. Krzesła ewakuacyjne bezpiecznie sprowadzą osobę z ograniczeniami ruchowymi na sam dół. Pasy lędźwiowe i zabezpieczające głowę umożliwiają transport osoby nieprzytomnej, dzięki czemu ewakuacja staje się łatwiejsza. Wbudowany hamulec pozwala zatrzymać się w dowolnym momencie. Lekka konstrukcja ułatwia przenoszenie krzesła, dzięki czemu możemy z nim podróżować – szczególnie, że kompaktowe rozmiary po złożeniu umożliwiają przechowywanie. Możliwość obracania pozwala manewrować krzesłem ewakuacyjnym, dzięki czemu poruszanie się po klatce schodowej nie stanowi problemu.

Na awaryjne sytuacje

W ofercie Horyzontów Bez Granic znajdują się krzesła ewakuacyjne umożliwiające szybkie i bezpieczne przemieszczanie się osób niepełnosprawnych, rannych lub nieprzytomnych. Każdego człowieka możemy przypiąć pasami, dzięki czemu zapewnimy mu dodatkową ochronę przed upadkiem. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala odpowiednio zareagować w sytuacjach awaryjnych – transport osób jest znacznie ułatwiony, bez względu na to, czy w budynku znajdują się schody czy nie. Nawet zepsuta winda nie będzie stanowić problemu – krzesła ewakuacyjne pozwolą przedostać się na parter.

Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
  • Telefon: +48 501 422 992
  • e-mail: biuro@horyzontybezgranic.pl
Dział handlowy
+48 501 422 992