Sano Liftkar Outdoor

   Schodołaz kroczący Sano Liftkar Outdoor - zdjęcie produktu
  Sano Liftkar Outdoor
  cena 8 400 zł
Opis:  

Dla osób potrzebujących pomocy przy pokonywaniu barier architektonicznych zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz nich, oferujemy schodołaz kroczący Sano Liftkar Outdoor. To transporter schodowy łatwy w obsłudze, bezpieczny, niewymagający nadmiernego wysiłku osoby trzeciej. Jest niezawodny w pomieszczeniach i na świeżym powietrzu.

Właściwości techniczne

Schodołaz Sano Lifktar Outdoor stanowi zintegrowany system jezdny. Dla jak najwyższego komfortu użytkowania wyposażono go w miękkie, wygodne siedzenie oraz podłokietniki. Bardzo łatwo się nim manewruje dzięki technologii stairclambing. Ponadto potężny akumulator i mobilna ładowarka (wyposażenie dodatkowe) sprawiają, że transporter Sano Liftkar Outdoor jest gotowy do działania w każdej chwili. Posiada mocną konstrukcję, duże, niebieżnikowe koła z poszerzoną osią, co zapewnia stabilność transportu w poruszaniu się wewnątrz budynków i na zewnątrz. Nierówna powierzchnia jest mało odczuwalna. Ponadto w kole głównym umieszczono specjalny system hamulcowy. Jest on aktywowany przez koła hamujące. Transporter nie odjedzie zatem z osobą przewożoną przy zjeździe ze schodów, ale pokona je w bezpieczny sposób. Co więcej, uchwyty są ergonomiczne, a rączki zabezpieczone przed ślizganiem dzięki użyciu specjalnego tworzywa sztucznego. Maksymalne obciążenie tego schodołaza wynosi 120 kg wraz z pasażerem.

Zastosowanie

Dzięki schodołazowi kroczącemu Sano Liftkar Outdoor osoby niepełnosprawne mogą nie tylko dostać się do każdego kąta swojego domu, ale również składać wizyty poza nim, na przykład u lekarza czy u znajomych. To urządzenie podnosi ich komfort życia, czyni aktywnymi i niezależnymi, sprawia, że codzienne funkcjonowanie nie sprawia takiego kłopotu. Gwarantuje maksimum swobody oraz dużą wygodę. Schodołaza Sano Liftkar Outdoor można używać na różnych typach schodów – również na tych krętych i stromych.

Dane techniczne:  
   
Maksymalne Obciążenie: 120 kg wraz z pasażeren
Waga: 29 kg, 6,7 kg część kierująca,
22,3 kg część jezdna
Wysokość: 1130 mm
Szerokość: 505 mm
Średnica Kół: 260 mm
Długość: 675 mm
Przestrzeń wymagana na półpiętrze: 0,8 x 0,9 m
 
Dodatkowe informacje  

Oferowany przez nas schodołaz kroczący Sano Liftkar Outdoor posiada certyfikat CE (konieczny do odbioru budowlanego – sanepidu), gwarancję i instrukcję obsługi w języku polskim.

   
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
  • Telefon: +48 501 422 992
  • e-mail: biuro@horyzontybezgranic.pl