Łóżko rehabilitacyjne Luna 2

Łóżko rehabilitacyjne Bed Home - zdjęcie produktu Łóżko rehabilitacyjne Bed Home - zdjęcie produktu
Łóżko rehabilitacyjne Bed Home - zdjęcie produktu Łóżko rehabilitacyjne Bed Home - zdjęcie produktu
  Luna 2 łóżko elektryczne
4 segmentowe
  cena 3 835 zł
Opis:  

Luna 2 jest rozbudowaną wersją modelu LUNA Basic 2 z zabudowanymi panelami od strony głowy i nóg. Jest łóżkiem do opieki domowej, sterowane pilotem . Leże można zamontować na dwóch wysokościach, wyżej bądź niżej , bardzo istotna cecha dla osób wysokich i niskich. VERMEIREN jest świadomym i odpowiedzialnym producentem , który przy projektowaniu swoich wyrobów wsłuchuje się w sugestie i opinie zarówno użytkowników jak również pracowników wypożyczalni oraz sklepów medycznych i dopasowuje je do ich wymagań. Wysoki standard jakościowy i funkcjonalny sprawia , że LUNA jest doskonałym łóżkiem wspierającym proces pielęgnacji i rehabilitacji oraz podnosi jakość życia osób leżących.

Vermeiren to jeden z najlepszych producentów łóżek rehabilitacyjnych. Pacjenci i opiekunowie bardzo chętnie sięgają po model Luna 2, który jest rozbudowaną wersją Luna Basic 2 - zawiera dodatkowe panele od strony głowy i nóg.

Kluczową cechą z punktu widzenia użytkowników Luna 2 jest możliwość regulowania ustawień poszczególnych elementów łóżka za pomocą pilota. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, by płynnie zmienić wysokość leża, kąt nachylenia wezgłowia lub kąt nachylenia segmentu uda. Ten model łóżka rehabilitacyjnego umożliwia również ręczne regulowanie kąta nachylenia segmentu łydki.

Sprawdzone łóżko rehabilitacyjne do opieki domowej

Proponowane w naszym sklepie łóżko rehabilitacyjne Luna 2 zostało stworzone z myślą o opiece nad chorymi w warunkach domowych. Możliwość regulacji poszczególnych segmentów to duża zaleta zarówno dla pacjenta, jak i osoby zajmującej się rehabilitacją przyłóżkową lub pielęgnacją. Chory może się wygodnie ułożyć podczas snu, jedzenia, ćwiczeń lub rozmów z bliskimi. Jednocześnie opieka jest łatwiejsza i mniej obciążająca dla kręgosłupa opiekuna - ustawienie odpowiedniej wysokości leża umożliwia wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i rehabilitacyjnych w komfortowej pozycji.

Każdy chory doceni łóżko rehabilitacyjne Luna 2 również za możliwość zastosowania pozycji anty-trendelenburga, polegającej na ustawieniu górnej części ciała pod kątem 30 stopni z podparciem pod stopami. To niezastąpiona pomoc przy pionizacji pacjenta oraz bardzo wygodna opcja dla chorych, którzy chcą mieć dobry kontakt z innymi osobami w otoczeniu, bez konieczności wstawania z łóżka.

Wysoka funkcjonalność łóżek rehabilitacyjnych Vermeiren

Łóżka Vermeiren w naszym sklepie dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Producent zadbał też o to, by każdy kupujący otrzymał szereg praktycznych dodatków. Właśnie dlatego model Luna 2 został wyposażony w wygodny wysięgnik. Za jego pomocą chory łatwo może się podciągnąć, by poprawić pozycję na łóżku (ułatwia to pracę również opiekunowi). Wysoką funkcjonalność łóżka rehabilitacyjnego Luna 2 gwarantują także opuszczane barierki oraz wytrzymałe kółka.

Cechy produktu:  
 • Dwie wysokości zawieszenia leża, wyżej-niżej,
 • leże cztero-segmentowe,
 • płynna regulacja wysokości leża na pilota,
 • pozycja anty-trendelenburga,
 • płynna regulacja kąta nachylenia wezgłowia na pilota,
 • płynna regulacja kąta nachylenia segmentu uda na pilota,
 • manualna regulacja kąta nachylenia segmentu,
 • siłowniki LINAK,
 • obudowa skrzynkowa w kolorze drzewa bukowego,
 • wysięgnik,
 • barierki,
 • leże metalowe,
 • łóżko dostarczane na systemie transportowym.
Dane techniczne:  
   
Szerokośc leża: 90 cm
Długość całkowita: 214 cm
Szerokość całkowita: 102 cm
Min. wysokość leża: 33,5 /40 cm
Max. wysokość leża: 74,5 /81 cm
Kąt nachylenia podnóżka: 32 stopnie
Kąt nachylenia zagłówka: 83 stopnie
Kąt nachylenia łydki: -15 stopni
Max. obciążenie: 200 kg
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
 • Telefon: +48 501 422 992
 • e-mail: biuro@Horyzontybezgranic.pl