Łóżko rehabilitacyjne Luna Basic 2

Łóżko rehabilitacyjne Bed Home - zdjęcie produktu
  Luna Basic 2
  cena 3 445 zł
Opis:  

Luna Basic 2 jest nową wersją podstawowego łóżka do opieki domowej sterowanego pilotem . VERMEIREN będąc świadomym i odpowiedzialnym producentem wsłuchał się w sugestie i opinie zarówno użytkowników jak również pracowników wypożyczalni oraz sklepów medycznych i dopasował nową wersję do ich wymagań. Wysoki standard jakościowy i funkcjonalny sprawia , że LUNA Basic 2 jest doskonałym łóżkiem wspierającym proces pielęgnacji i rehabilitacji oraz podnosi jakość życia osób leżących.

Barierki opuszczają się poniżej poziomu ramy leża. Bardzo ważna cecha , która ułatwia wstawanie i siadanie pacjenta na łóżko oraz poczucie komfortu.

Oprócz możliwości płynnej regulacji poszczególnych segmentów leża oraz wysokości łóżko posiada funkcję zawieszenia leża w dwóch pozycjach wyjściowych ; 33cm dla osób niskiego wzrostu oraz 40 cm dla osób wysokich.

Podstawowe łóżko rehabilitacyjne Luna Basic 2 to jeden z najpopularniejszych modeli, cenionych zarówno przez samym pacjentów, jak i osoby zajmujące się opieką. Zawiera leże czterosegmentowe, co pozwala na znalezienie optymalnej pozycji dla chorego w każdej sytuacji. Łóżko to daje możliwość niezależnej regulacji kąta nachylenia wezgłowia, segmentu uda oraz części podpierającej łydki.

Automatyczne łóżko rehabilitacyjne z regulacją wysokości leża

Łóżko rehabilitacyjne Luba Basic 2 zostało również wyposażone w regulację wysokości leża. To duże ułatwienie dla chorego, który wstaje z łóżka lub przesiada się na wózek rehabilitacyjny. Tę funkcję doceniają również opiekunowie. Leże ustawione na odpowiednim poziomie pomaga w wykonywaniu czynności pielęgnacyjnych i rehabilitacyjnych, a kręgosłup osoby zajmującej się pacjentem nie jest nadmiernie obciążany.

Wysokość leża oraz kąty nachylenia wezgłowia i segmentu uda są regulowane płynnie przy użyciu intuicyjnego pilota.

Bezpieczne i wygodne łóżko rehabilitacyjne marki Vermeiren

Twórcą proponowanego przez nas łóżka rehabilitacyjnego jest Vermeiren - jeden z najlepszych producentów łóżek i wózków rehabilitacyjnych. Duże doświadczenie projektantów i konsultacje z użytkownikami oraz placówkami medycznymi pozwoliły na wykonanie modelu doskonale spełniającego wymagania zarówno chorych, jak i opiekunów.

To właśnie dlatego łóżko rehabilitacyjne Luna Basic 2 ma tak wiele przydatnych funkcji. Oprócz szerokich możliwości regulacyjnych, chorzy mogą skorzystać także z wygodnych barierek. Gdy są one podniesione, skutecznie dbają o bezpieczeństwo pacjentów. Natomiast możliwość opuszczenia barier poniżej ramy leża znacznie ułatwia wstawanie oraz siadanie na łóżku.

Vermeiren zadbało również o to, by łóżko rehabilitacyjne nie przypominało typowego modelu szpitalnego. Wykończenie w kolorze drewna bukowego nie budzi negatywnych skojarzeń z placówkami medycznymi i ładnie komponuje się z wystrojem mieszkania.

Cechy produktu:  
 • Leże cztero-segmentowe,
 • płynna regulacja wysokości leża na pilota,
 • pozycja anty-trendelenburga,
 • płynna regulacja kąta nachylenia wezgłowia na pilota,
 • płynna regulacja kąta nachylenia segmentu uda na pilota,
 • manualna regulacja kąta nachylenia segmentu łydki,
 • siłowniki LINAK,
 • obudowa w kolorze drzewa bukowego,
 • wysięgnik i barierki na wyposażeniu,
 • leże metalowe,
 • leże drewniane (opcja),
 • leże można zawiesić w dwóch pozycjach: wyżej i niżej,
 • łóżko dostarczane na systemie transportowym.
Dane techniczne:  
   
Szerokośc leża: 90 cm
Długość całkowita: 215 cm
Szerokość całkowita: 93 cm
Regulacja wysokości leża: TAK
Min. wysokość leża: 42 cm
Max. wysokość leża: 54 cm
Kąt nachylenia podnóżka: 30 stopni
Kąt nachylenia zagłówka: 83 stopni
Max. obciążenie: 170 kg
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
 • Telefon: +48 501 422 992
 • e-mail: biuro@Horyzontybezgranic.pl