Łóżko rehabilitacyjne 1035

  Łóżko rehabilitacyjne Bed Home - zdjęcie produktu
  Łózko rehabilitacyjne 1035
  cena 1 617 zł
Opis:  

Jeżeli potrzebujesz solidnego łóżka rehabilitacyjnego o zastosowaniu ogólnym, model 1035 będzie właściwym wyborem. Jest to standardowe łóżko stworzone do opieki nad osobami niepełnosprawnymi w warunkach domowych - spełnia wysokie wymagania dotyczące wytrzymałości i oferuje użytkownikom szereg elementów ułatwiających prowadzenie rehabilitacji oraz czynności pielęgnacyjnych.

Łóżko rehabilitacyjne 1035 zawiera leże trzysegmentowe z plastikowych kształtowników - można je całkowicie zdemontować. O komfort pacjenta i opiekuna zadba regulowany zagłówek - w tym przypadku zastosowano trwały i prosty w obsłudze mechanizm wykorzystujący sprężynę hydrauliczną. Bez większego wysiłku opiekun może ustawić również podnóżek w pozycji najwygodniejszej dla pacjenta. Łóżko rehabilitacyjne 1035 oferuje manualną, skokową regulację tego elementu.

Standardowe łóżko rehabilitacyjne regulowane manualnie

Proponowany model to klasyczne łóżko rehabilitacyjne, odpowiednie w przypadku osób, którym w pełni wystarcza ręczna regulacja ruchomych elementów. Zarówno kąt nachylenia oparcia, jak i części podnóżka wykorzystują łatwe w obsłudze mechanizmy manualne. Ponadto w łóżku rehabilitacyjnym 1035 istnieje możliwość ustawienia leża na jednej z dwóch dostępnych wysokości. Łóżko to zostało wyposażone również w praktyczny wysięgnik, dzięki któremu chory może łatwiej podnieść się lub poprawić pozycję na łóżku. W komplecie znajdują się też barierki umożliwiające zabezpieczenie boków i ochronę pacjenta np. w trakcie snu.

Taki zestaw sprawdzi się w opiece nad osobami niepełnosprawnymi, ciężko chorymi oraz starszymi. Wytrzymałość łóżka oraz jego wymiary odpowiadają większości pacjentów. Szerokość leża to 90 cm a całkowita długość łóżka rehabilitacyjnego 1035 to 215 cm, co pozwala na wygodne ułożenie się nawet osób o wysokim wzroście.

Model ten jest w stanie znieść maksymalne obciążenie do 170 kg, natomiast wysokość leża można ustawić na poziomie od 42 cm lub 54 cm.

Cechy produktu:  
  • Leże trzysegmentowe,
  • Regulacja zagłówka na sprężynie hydraulicznej,
  • Regulacja podnóżka , skokowa manualna,
  • Barierki,
  • Wysięgnik.
Dane techniczne:  
   
Szerokośc leża: 90 cm
Długość całkowita: 215 cm
Szerokość całkowita: 93 cm
Regulacja wysokości leża: TAK
Min. wysokość leża: 42 cm
Max. wysokość leża: 54 cm
Kąt nachylenia podnóżka: 30 stopni
Kąt nachylenia zagłówka: 83 stopni
Max. obciążenie: 170 kg
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
  • Telefon: +48 501 422 992
  • e-mail: biuro@Horyzontybezgranic.pl