Łóżko rehabilitacyjne ILICO

Łóżko rehabilitacyjne Bed Home - zdjęcie produktu Łóżko rehabilitacyjne Bed Home - zdjęcie produktu
  ILICO
łóżko elektryczne 4 segmentowe
krzyżakowe
  cena 3 263 zł
Opis:  

Łóżko do opieki domowej, sterowane pilotem . Konstrukcja krzyżakowa. Wysoki standard jakościowy i funkcjonalny sprawia , że ILLICO jest doskonałym łóżkiem wspierającym proces pielęgnacji i rehabilitacji oraz podnosi jakość życia osób leżących. Łóżko.

ILICO ma konstrukcyjne rozwiązanie , które sprawia , że można je złożyć i rozłożyć w niecałe 3 minuty. Dlatego idealnie pasuje do wypożyczalni, gdzie łóżko jest w ciągłej rotacji.

Czym wyróżnia się łóżko rehabilitacyjne ILICO? Jego najbardziej charakterystycznym elementem jest krzyżakowa konstrukcja umożliwiająca szybkie składanie i rozkładanie. Wystarczą 3-4 minuty, by łóżko ILICO było gotowe do użycia. Z tego względu polecamy je przede wszystkim do wypożyczalni - złożony mebel może być łatwo transportowany, a w trakcie magazynowania nie zabiera wiele miejsca. Jednocześnie każdy użytkownik może sprawnie rozłożyć mebel we własnym domu.

Składane łóżko rehabilitacyjne sterowane pilotem

Konstrukcja, która daje się szybko złożyć, to tylko jedno z wielu wygodnych rozwiązań zastosowanych w modelu ILICO. Proponowane przez nas łóżko rehabilitacyjne jest chętnie wybierane przez chorych i ich opiekunów również ze względu na możliwość automatycznego dostosowania ułożenia segmentów za pomocą pilota. W ten sposób można regulować kąt nachylenia wezgłowia, kąt nachylenia segmentu uda oraz wysokość całego leża. Kąt nachylenia segmentu łydki jest natomiast ustawiany manualnie.

Na wyposażeniu dostępny jest również wysięgnik. Dla wielu pacjentów jest on bardzo ważnym elementem - pozwala na łatwiejsze zmienianie pozycji na łóżku i usprawnia czynności pielęgnacyjne.

Łóżko rehabilitacyjne ILICO w naszym sklepie sprzedawane jest w wersji z barierkami metalowymi lub drewnianymi. Zapewniają one większe bezpieczeństwo choremu - nie pozwolą na upadek z łóżka, np. podczas snu.

Wygoda dla chorego i pomoc dla pielęgniarza

ILICO to dobrze przemyślane rozwiązania na potrzeby opieki domowej, pozwalające choremu na spędzanie wielu godzin w łóżku w komfortowy sposób. To łóżko rehabilitacyjne realnie poprawiające jakość życia pacjenta, dające łatwo dostosować się do potrzeb oraz charakterystyki fizycznej różnych użytkowników. Łóżko rehabilitacyjne ILICO stanowi także nieocenioną pomoc dla rehabilitantów oraz pielęgniarzy - wysięgnik, barierki i automatyczna regulacja wysokości umożliwiają zajmowanie się chorym w dogodnej, nieobciążającej kręgosłupa pozycji.


Cechy produktu:  
 • płynna regulacja wysokości leża na pilota,
 • płynna regulacja kąta nachylenia wezgłowia na pilota,
 • płynna regulacja kąta nachylenia segmentu uda na pilota,
 • manualna regulacja kąta nachylenia segmentu łydki,
 • siłowniki LINAK,
 • wysięgnik i barierki na wyposażeniu,
 • barierki metalowe lub drewniane,
 • leże metalowe,
 • leże z płyt ABS - opcja dodatkowa,
 • łóżko dostarczane na systemie transportowym- opcja.


Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
 • Telefon: +48 501 422 992
 • e-mail: biuro@Horyzontybezgranic.pl