Łóżko rehabilitacyjne INTERVAL 3 XXL

  Łóżko rehabilitacyjne Bed Home - zdjęcie produktu
   
   
  INTERVAL 3 XXL
łóżko elektryczne na
obciążenie do 270 kg
  cena 6 426 zł
Opis:  

Łóżko do opieki domowej, sterowane pilotem dla osób bardzo ciężkich ważących do 240 kg . Konstrukcja krzyżakowa. Wysoki standard jakościowy i funkcjonalny sprawia , że INTERVAL jest doskonałym łóżkiem wspierającym proces pielęgnacji i rehabilitacji oraz podnosi jakość życia osób leżących. Całość zabudowy wykonana z płyty oraz drewna w dwukolorowej tonacji sprawia , że łóżko prezentuje się w domu znakomicie i niczym nie przypomina typowych łóżek szpitalnych. Łóżko może być wyposażone w barierki metalowe (opcja).

Łóżko INTERVAL 3 XXL przeznaczone jest do opieki domowej nad pacjentami o ponadprzeciętnej wadze. Wytrzymała konstrukcja krzyżakowa tego modelu jest w stanie zagwarantować bezpieczeństwo osobie ważącej nawet do 240 kg. Łóżko rehabilitacyjne INTERVAL 3 XXL zostało również wyposażone w leże o rozmiarach odpowiednich dla osób wysokich i/lub otyłych. Szerokość leża może wynosić 120 cm lub 140 cm (zależnie od wybranego wariantu), natomiast całkowita wysokość łóżka to 208 cm. INTERVAL 3 XXL pozwala na wygodne wykonywanie czynności pielęgnacyjnych i rehabilitacyjnych, a także skutecznie poprawia jakość życia chorego.

Automatyczne łóżko rehabilitacyjne dla pacjentów XXL

Model INTERVAL 3 XXL to łóżko rehabilitacyjne automatyczne. W zestawie znajduje się pilot z intuicyjnym panelem, umożliwiający płynne regulowanie wysokości leża - w zakresie od 37 cm do 80 cm. Dzięki temu każdy pacjent, niezależnie od wzrostu, może ustawić leże tak, by był w stanie bez problemu wstawać lub przesiadać się na wózek.

Pilot umożliwia też zmianę położenia wezgłowia. To bardzo wygodne rozwiązanie, kiedy chory chce zjeść posiłek w komfortowej pozycji lub też gdy ma ma problemy z oddychaniem. W łóżku rehabilitacyjnym INTERVAL 3 XXL zautomatyzowana została także regulacja segmentu uda - kąt nachylenia tego elementu również kontrolowany jest za pomocą pilota. Istnieje też możliwość zmiany pozycji segmentu łydki, jednak w tym przypadku regulacja odbywa się manualnie.

INTERVAL XXL zapewnia wysoki komfort fizyczny i psychiczny

Możliwość łatwego dostosowywania poszczególnych elementów łóżka rehabilitacyjnego INTERVAL 3 XXL to duże ułatwienie zarówno dla samego pacjenta, jak i osoby sprawującej opiekę nad nim. Długotrwałe czynności rehabilitacyjne i pielęgnacyjne są dużym obciążeniem dla kręgosłupa, a ustawienie leża na odpowiedniej wysokości pozwala na pracę w znacznie wygodniejszy i zdrowszy sposób. Dodatkową pomoc stanowi wytrzymały wysięgnik.

Łóżko INTERVAL 3 XXL daje choremu i osobom w otoczeniu pacjenta również komfort psychiczny. Model ten został wykończony tak, by nie był podobny do typowego mebla szpitalnego. Drewno w dwukolorowej tonacji doskonale pasuje do wystroju mieszkania i sprawia, że INTERVAL 3 XXL przypomina standardowe łóżko domowe.


Cechy produktu:  
  • płynna regulacja wysokości leża na pilota,
  • płynna regulacja kąta nachylenia wezgłowia na pilota,
  • płynna regulacja kąta nachylenia segmentu uda na pilota - INTERVAL 3,
  • manualna regulacja kąta nachylenia segmentu łydki,
  • siłowniki LINAK,
  • wysięgnik i barierki na wyposażeniu,
  • leże z kształtek plastikowych,
  • łóżko dostarczane na systemie transportowym.

Dane techniczne:  
WARIANT 1
Szerokośc leża: 120 cm
Długość całkowita: 208 cm
Szerokość całkowita: 133 cm
Min. wysokość leża: 37 cm
Max. wysokość leża: 80 cm
Kąt nachylenia podnóżka: 30 stopni
Kąt nachylenia zagłówka: 70 stopni
Max. obciążenie: 240 kg
Dane techniczne:  
WARIANT 2
Szerokośc leża: 140 cm
Długość całkowita: 208 cm
Szerokość całkowita: 133 cm
Min. wysokość leża: 37 cm
Max. wysokość leża: 80 cm
Kąt nachylenia podnóżka: 30 stopni
Kąt nachylenia zagłówka: 70 stopni
Max. obciążenie: 240 kg
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
  • Telefon: +48 501 422 992
  • e-mail: biuro@Horyzontybezgranic.pl