Łóżko rehabilitacyjne Luna UL 2

Łóżko rehabilitacyjne Bed Home - zdjęcie produktu Łóżko rehabilitacyjne Bed Home - zdjęcie produktu
Łóżko rehabilitacyjne Bed Home - zdjęcie produktu Łóżko rehabilitacyjne Bed Home - zdjęcie produktu
  Luna UL 2
łóżko elektryczne 4 segmentowe opuszczające się do poziomu podłogi
  cena 4 277 zł
Opis:  

LUNA UL 2 to łóżko skierowane szczególnie dla osób cierpiących na chorobę Alzheimera oraz dla osób niskiego wzrostu. Leże obniża się do poziomu podłogi. Osoba , która nieświadomie wstaje podczas snu z łóżka a to jest częstym objawem ludzi z Alzheimerem, nie upadnie na podłogę z wysokości, która spowodowałby uraz. Natomiast osoby niskiego wzrostu dzięki temu modelowi maja ułatwione siadanie i wstawanie z łóżka.

Jeżeli potrzebujesz łóżka rehabilitacyjnego dla cierpiących na chorobę Alzheimera, model Luna UL 2 będzie właściwym wyborem. To wysokiej jakości produkt stworzony przez jednego z rynkowych leaderów - firmę Vermeiren. Cechą charakterystyczną łóżka Luna UL 2 jest możliwość obniżenia leża aż do poziomu podłogi. Takie rozwiązanie znacząco redukuje ryzyko powstania obrażeń podczas nieświadomego wstawania z łóżka, co jest częstym objawem choroby Alzheimera.

Możliwość mocnego obniżenia leża to również bardzo praktyczna funkcja z punktu widzenia pacjentów, którzy są niskiego wzrostu. Każdy użytkownik łatwo dostosuje poziom leża do długości swoich nóg w taki sposób, by wstawanie lub przesiadanie się na wózek inwalidzki było jak najłatwiejsze.

Automatyczne łóżko rehabilitacyjne na pilota

Mechanizm regulujący wysokość leża pozwala na płynną zmianę pozycji i precyzyjne ustawienie optymalnej wysokości. Luna UL 2 to łóżko rehabilitacyjne automatyczne sterowane za pomocą pilota. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk, by dopasować je do własnych preferencji, co jest dużą zaletą zarówno z punktu widzenia chorego, jak i opiekuna. Korzystając z łóżka rehabilitacyjnego Luna UL 2, za pomocą pilota można dostosować także kąty nachylenia wezgłowia i segmentu uda, natomiast segment łydki jest regulowany manualnie.

Łóżko Luna UL 2 z wysięgnikiem i barierkami

Dostępny w naszym sklepie model Luna UL 2 oferowany jest wraz z praktycznymi dodatkami. W przystępnej cenie proponujemy nie tylko niezwykle wygodne i funkcjonalne łóżko rehabilitacyjne cenionego producenta, ale również barierki i wysięgnik. Oba te elementy podnoszą bezpieczeństwo i komfort chorego. Barierki stanowią skuteczną ochronę podczas snu, a wysięgnik umożliwia leżącemu podciągnięcie się np. w celu poprawienia pozycji na leżu.

Łóżko rehabilitacyjne Luna UL 2 to nieoceniona pomoc dla opiekunów i rehabilitantów oraz skuteczny sposób na podniesienie jakości życia osób ciężko chorych.

Cechy produktu:  
 • Leże cztero-segmentowe,
 • płynna regulacja wysokości leża na pilota,
 • pozycja anty-trendelenburga,
 • płynna regulacja kąta nachylenia wezgłowia na pilota,
 • płynna regulacja kąta nachylenia segmentu uda na pilota,
 • manualna regulacja kąta nachylenia segmentu łydki,
 • siłowniki LINAK,
 • obudowa skrzynkowa w kolorze drzewa bukowego,
 • wysięgnik i barierki na wyposażeniu,
 • leże metalowe lub drewniane,
 • łóżko dostarczane na systemie transportowym.
Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu
zapraszamy do kontaktu
 • Telefon: +48 501 422 992
 • e-mail: biuro@Horyzontybezgranic.pl